Open Procurement Albania

Graphical display of results by local government entities

Summary results

Seller authority no. Economic operator no. No. of announced auctions Total initial value of auctions (in ALL, without VAT) No. of auctions declared with winner Total initial value of auctions declared by winner (in ALL, without VAT) Awarded total value (in ALL, without VAT)
48 93 441 192,808,706 193 88,911,191 90,015,454

Auctions list

Auction Object Initial value ALL Seller authority Auction Status
“Prodhime tė dyta ”, dru zjarri dhe lėndė punimi tė rrėzuara . 178,492 Local Unit Selenicė Ankand i shpallur
Shitje pėr Skrap 2,852,220 Local Unit Berat Ankand i shpallur
“Prodhime tė dyta ”, bimė medicinale dhe eterovajore 140,840 Local Unit Selenicė Ankand i shpallur
Per vjeljen dhe grumbullimin e degėzave tė xinės. 38,200 Local Unit Mallakastėr Ankand i shpallur
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 20,440 Local Unit Berat Ankand i shpallur
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 13,500 Local Unit Berat Ankand i shpallur
Shitjen e fondit te bimeve mjekesore, tanifere e eterovajore natyrore dhe prodhimet e dyta pyjore. 83,000 Local Unit Berat Ankand i shpallur
Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap 1,900,680 Local Unit Shkodėr Ankand i rishpallur
Loti 2 Autoveturė, viti prodhimit 2001, marka Daimler Chrysler, 220, modeli S400CDI, fuqia motorike 3996 cm 3 , lloji karburantit naftė 400,000 Local Unit Shkodėr Ankand i rishpallur
Loti 3 Autoveturė, viti prodhimit 1998, marka Mercedez Benz 210, modeli E300, fuqia motorike 2998 cm 3 , lloji karburantit naftė 320,000 Local Unit Shkodėr Ankand i rishpallur
Loti 4 Autoveturė, viti prodhimit 2000, marka Daimler 163, modeli ML 270 CDI, fuqia motorike 2685 cm 3 , lloji karburantit naftė . 320,000 Local Unit Shkodėr Ankand i rishpallur
Loti V,Ekonomia Pyjore Hajmel Nėnshat, Gjadėr Mnelė,Shllak1,Shllak 2;lloji shėrbelė nė sasi prej 148 kv 22,200 Local Unit Vau i Dejės Njoftuar fituesi
Loti i parė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me me nje sasi prej 350 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 415 000 leke pa TVSH. 415,000 Local Unit Fushė-Arrėz Ankand i shpallur
Loti i dytė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me me nje sasi prej 300 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 370 000 leke pa TVSH. 370,000 Local Unit Fushė-Arrėz Ankand i shpallur
Loti i tretė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Kėrpurdhave Boronice Manaferra). Me nje sasi prej 100 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 170 000 leke pa TVSH. 170,000 Local Unit Fushė-Arrėz Ankand i shpallur
Loti i katėrt: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Dėllinje e kuqe). Me nje sasi prej 70 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 35 000 leke pa TVSH. 35,000 Local Unit Fushė-Arrėz Ankand i shpallur
Loti i pestė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore (Gėshtenje). Me nje sasi prej 40 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 20 000 leke pa TVSH. 20,000 Local Unit Fushė-Arrėz Ankand i shpallur
Loti i gjashtė: Shitje e prodhimeve tė dyta jopyjore. Me nje sasi prej 185 kv me vlere totale (ēmim fillestar) 92 500 leke pa TVSH. 92,500 Local Unit Fushė-Arrėz Ankand i shpallur
Per shitjen e materialeve te ndryshme per skrap, te dala jashte perdorimit. 600,476 Local Unit Mallakastėr Njoftuar fituesi
Lot 1 : Dhėnie nė pėrdorim e fondit pyjor. Local Unit Cėrrik Njoftuar fituesi

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data