Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
283 47,524,634,140 213 29,796,058,547 28,343,317,187

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Pėrmirėsimi i sigurisė rrugore 250,000,000 Njoftuar Fituesi 229,818,537
Pėrmirėsimi i infrastrukturės rrugore nė funksion tė zhvillimit tė turizmit dhe agroturizmit nė Rajonin 4. 618,371,666 Lidhur Kontrata 421,287,294
Pėrmirėsimi i infrastrukurės rrugore nė zonat turistike tė rajonit qendror dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane tė tij 454,015,711 Lidhur Kontrata 294,278,397
Pėrmirėsimi aksesit nė sitet turistike dhe lehtėsimi i trafikut nė zonat urbane nė rajonet veriore 471,487,538 Lidhur Kontrata 341,585,437
Pėrmirėsimi i shtresave rrugore pėr rajonin 2 dhe 4. 375,000,000 Njoftuar Fituesi 213,722,517
Pėrmirėsimi i shtresave rrugore pėr rajonin 1 dhe 3. 375,000,000 Njoftuar Fituesi 249,389,616
Consultancy services for identification and supervision of potential road safety interventions and road safety inspections.
Shėrbime konsulence pėr identifikimin dhe mbikėqyrjen ndėrhyrjeve postenciale per sigurinė rrugore dhe inspektimet e sigurisė rrugore.
Njoftuar Fituesi 156,400 USD
Construction of emergency center Palase, rehabilitation of the torrent and parking area in Dhermi village.
Ndėrtimi i qendrės sė urgjencės Palase, rehabilitimi i pėrroit dhe zonės sė parkimit nė fshatin Dhėrmi.
Njoftuar Fituesi 93,897,546
Reconstruction of the road Lekdush-Bence-Tepelene, Lot 2.
Rikonstruksioni i rrugės Lekdush-Bence-Tepelenė, Lot 2
Shpallur Procedura
Pėrmirėsimi i ndriēimit 125,000,000 Anuluar Procedura
Rikonstruksioni i godinave tė konvikteve tė studentėve nė qytetet Shkodėr (godina nr.2), Vlorė (konvikti i vajzave) Korēė (godina nr.1). 245,039,761 Lidhur Kontrata 172,000,000
Rikualifikim i Sheshit Italia 314,129,728 Lidhur Kontrata 218,914,644
Shėrbimi i mbikqyrjes sė punimeve pėr objekin "Rikualifikimi i Sheshit Italia" 5,069,033 Lidhur Kontrata 4,761,301
Pėrmirėsimi i sigurisė rrugore dhe ndriēimit 375,000,000 Anuluar Procedura
Pėrmirėsimi i shtresave rrugore. 750,000,000 Anuluar Procedura
Urban Regeneration of the Existing Promenade Naim Frasheri in Saranda.
Rigjenerimi Urban i Shėtitores Ekzistuese" Naim Frashėri "nė Sarande.
Njoftuar Fituesi 570,335,643
Reconstruction of the road Fier – Seman , Lot 1.
Rikonstruksion i rrugės "Fier - Seman", Loti 1 .
Shpallur Procedura
Shtesė kontrate Rikonstruksion i rrugės sė Velipojės, Segmenti Harku i Berdices – Baks Lot III. 69,260,579 Lidhur Kontrata +Shtesė 69,260,579
Shtesė kontrate Rikonstruksion i rrugės sė Velipojės, Segmenti Harku i Berdices – Baks Lot I. 65,615,344 Lidhur Kontrata +Shtesė 65,615,162
Reconstruction of the road Qafe Thore – Theth , Shkoder.
Rindėrtimi i rrugės" Qafe Thore - Theth ", Shkoder.
Njoftuar Fituesi 613,585,590
Design preparation for the requalification of the coastline Vlore Radhime- Orikum, Lot II.
Pėrgatitja e projektimit pėr rikualifikimin e vijės bregdetare Vlorė Radhime- Orikum, Lot II.
26,097,000 Njoftuar Fituesi 24,500,000
Reconstruction of rain water drainage system in the area including the neighborhoods Hajro Cakerri, 4 Heronjte, 28 Nentori, Vlore.
Rindėrtimi i sistemit tė kullimit tė ujėrave tė shiut nė zonėn qe pėrfshijne lagjet Hajro Cakerri, 4 Heronjte, 28 Nentori, Vlorė.
Njoftuar Fituesi 35,792,195
Ndėrtimi i Stacionit tė Pompimit, tubacionit kryesor dhe rrjetit shpėrndarės tė ujėsjellėsit tė Grabianit. 160,512,641 Njoftuar Fituesi 102,987,111
Supervision services for the road Pogradec-Tushemisht".
Shėrbime tė mbikėqyrjes pėr rrugėn "Pogradec-Tushemisht".
Njoftuar Fituesi 21,360,000
Reconstruction of the road Pogradec – Tushemisht".
Rikonstruksioni i rrugės "Pogradec - Tushemisht".
Njoftuar Fituesi 377,388,382
Urban requalification and construction of the tourism centers in Vermosh.
Rikualifikimi urban dhe ndėrtimi i qendrave tė turizmit nė Vermosh
Njoftuar Fituesi 117,844,607
Projektim pėr objektin Vazhdimi i Shėtitores sė Vlorės – Segmenti jugor nga fushat e sportit deri tek tuneli . 14,078,834 Njoftuar Fituesi 14,006,000
Rikonstruksion i Sheshit Taulantia Bashkia Durres. 362,816,046 Njoftuar Fituesi 284,308,036
Rikonstruksioni i Rrugės Balldre - Bend Bashkia Lezhė 372,504,453 Njoftuar Fituesi 316,628,785
Ndertimi i pedonales dhe korsise se bicikletave te Liqenit Belshit, Faza e III. 155,703,178 Njoftuar Fituesi 101,503,501

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data