Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
235 46,121,808,694 180 38,847,515,728 34,277,986,283

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Rehabilitimi i kryqėzimit tė Shkozės. 22,499,000 Lidhur Kontrata 15,300,070
Mbikėqyrja e punimeve pėr ndėrtimin e rrugės: Ēermė Sektor-Tre Urat-Stravec-Gėrmenj i Madh, Tre Urat- Autostrada Rrogozhinė –Lushnje. 1,417,000 Lidhur Kontrata 1,205,000
Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re. 7,597,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate 7,553,000
Rikonstruksion rruga hyrėse fshati Dardhė. 55,273,000 Lidhur Kontrata 33,958,598
Sistemim dhe asfaltim i rrugės nga Bashkia e Vlorės deri tek Spitali, Vlorė. 75,000,000 Lidhur Kontrata 49,047,500
Hartimi Master Planit tė Parkut tė Liqenit dhe 5 projekte pilot pėr 5 site, nė kuadrin e rehabilitimit tė Parkut tė Liqenit. 18,465,000 Lidhur Kontrata 18,309,000
Shėrbimi i mbikėqyrjes sė punimeve nė objektin “Lidhja e rrugės Transballkanike me superstradėn Fier – Lushnje. 2,169,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate 2,057,000
Shėrbimi i mbikėqyrjes sė punimeve nė objektin “Rikonstruksion i rrugės Porcelan – Kinostudio – Surrel". 1,582,400 Rishpallje me Lidhje Kontrate 1,520,000
Gjelbėrimi i parkut tė liqenit tė Tiranės (parku i ri) . 53,314,919 Lidhur Kontrata 49,314,947
Pėrgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban tė detajuar pėr rajonin e Rivierės tė bregdetit tė Shqipėrisė, Lot III, faza II. 11,925,500 Lidhur Kontrata
Gjelbėrimi i shėtitores se vijės bregdetare tė Vlorės.
86,520,776 Lidhur Kontrata 86,520,776
Rikonstruksioni i Urės sė Manastirit, Zvėrnec, Vlorė. 1,249,071 Anuluar Procedura
Hartimi i Masterplanit tė Qytetit «Studenti»: shtimi i objekteve tė reja dhe rehabilitimi i rezidencave ekzistuese. Shpallur Procedura
Kėrkim nėpėrmjet Projektimit: Gjetja e mėnyrave pėr tė qenė elastik dhe tė ripėrtėritshėm ndaj fenomeneve natyrore. Vendi i Testimit: Ishulli i Osumit, Berat. Shpallur Procedura
Rivitalizimi i hapėsirės sė gjelbėrt urbane tė “Lėndinės sė Lotėve”, dhe propozimi i tematikės sė mėrgimit”. Anuluar Procedura
Loti 1:“Mbikqyrje punimesh pėr rikonstruksionin e rrugės Kamēisht – Ngurrėz e vogėl”. 309,694 Rishpallje e Anuluar
Loti 1: “Mbikqyrje punimesh pėr rehabilitimin dhe sistemimin e sheshit ne qender te fshatit Asim Zeneli, Qender e Komunes Antigone.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
235,081 Rishpallje e Anuluar
Mbikqyrje e punimeve pėr rehabilitimin e gjelbėrimit anėsor dhe vendqendrimeve tė pėrkohshme tė segmentit rrugor Lushnje – Berat, Lot II. 1,343,359 Shpallur Procedura
Sherbime projektimi pėr projekte te financuara nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve (FZHR), Bashkia Berat. 20,833,333 Anuluar Procedura
Sherbime projektimi pėr projekte te financuara nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve (FZHR), Bashkia Durres. 41,666,666 Shpallur Procedura
Sherbime projektimi pėr projekte te financuara nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve (FZHR), Bashkia Korce. 41,666,666 Njoftuar Fituesi
Sherbime projektimi pėr projekte te financuara nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve (FZHR), Bashkia Vlore. 41,666,666 Shpallur Procedura
Shėrbime projektimi pėr Qendrėn sportive argėtuese pėr fėmijė - Berat. 16,224,033 Shpallur Procedura
Mbikqyrje punimesh pėr “Sistemim-asfaltim i rruges se unazes “poliklinike-7 pallatet” Vlore”. 2,269,348 Rishpallje e Anuluar
Construction of Vlora bypass road - Peshkėpi - Gjorm ”, Vlora Region.
Ndėrtim i rrugės bypass i Vlorės – Peshkėpi – Gjorm”, Qarku Vlorė
2,881,257,885 Lidhur Kontrata 1,669,014,765

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data