Open Procurement Albania

Rezultate pėrmbledhėse

Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
283 47,524,634,140 213 29,796,058,547 28,343,317,187

Lista e tenderave

Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Ndėrtimi i urės nė fshatin Skuraj, Milot dhe Ndertimi i urės sė Lushės mbi lumin Drin, komuna Arras . 1,178,562 Lidhur Kontrata 1,000,000
Rikonstruksioni i rrugės Levan – Shtyllas. 104,907,755 Lidhur Kontrata 70,261,240
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe rrethrrotullimeve nė segmentin Lushnje-Berat, loti 3. 915,355 Rishpallur Prokurimi
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rehabilitimi i gjelbėrimit anėsor dhe rrethrrotullimeve nė segmentin Lushnje-Berat, loti 1. 727,962 Rishpallur Prokurimi
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Sheq Musalalaj, Komuna Frakull dhe Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare fshati Toshkėz, Komuna Allkaj . 1,412,586 Lidhur Kontrata 1,140,746
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Ndėrtimi i shėtitores. Kuz, tek Liqeni i Farkės, Tiranė , Rehabilitimi i kryqėzimit tė Shkozės, Tiranė: dhe Sistemim Asfaltim i rrugės nga Bashkia e Vlorės deri tek Spitali, Vlorė . 1,310,165 Lidhur Kontrata 1,019,000
Rikonstruksioni i rrugės Ade – Frakull e vogėl. 68,035,938 Lidhur Kontrata 37,033,164
Realizimi i punimeve tė rrugės se fshatit Goranxi, Komuna Dropull i Poshtėm. 47,333,333 Lidhur Kontrata 31,740,500
Ndėrtim i urės nė fshatin Skuraj, faza I, (ndėrtimi i kėmbėve tė urės). 3,333,305 Lidhur Kontrata 2,761,610
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Rikonstruksioni i rrugės Adė (karburanti)-Frakull e Vogėl, komuna Frakull, Rikonstruksioni i rrugės Levan-Shtyllas, komuna Levan dhe "Sistemim-Asfaltim i rrugės Toshkėz-Zhalizhan-Mazhaj,komuna Allkaj . 1,514,396 Lidhur Kontrata 1,314,000
Mbikėqyrja e punimeve pėr objektet: Ndėrtimi i rrugėve nė qendėr tė fshatit Jorgucat , Rikonstruksion dhe asfaltimi i rrugės sė Fshatit Peshtan, Komuna Qendėr, Tepelenė dhe Rruga e fshatit Goranxi, Komuna Dropull i Sipėrm, Qarku Gjirokastėr . 968,144 Lidhur Kontrata 789,515
Hartimi i Master Planit tė Zonės dhe Vizatimeve Arkitektonike (Projekt-Idesė Paraprake) pėr Parkun Sportiv Korēė. 9,127,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate 8,999,500
Pėrgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projekteve urbane tė detajuara pėr pėrmirėsimin urban tė korridorit ekonomik Tiranė-Durrės, Durana Loti 1, Faza II. 9,126,000 Lidhur Kontrata
Shėrbime projektime dhe mbikėqyrje punimesh pėr projekte tė financuara nga Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve (FZHR). 20,833,333 Njoftuar Fituesi 16,400,000
Zgjerimi i rrugės hyrėse nė Pikėn Doganė Morinė, Kukės. 49,990,000 Lidhur Kontrata 32,548,947
Ndėrtimi urės sė Lushės mbi lumin Drin i Zi, Komuna Arras. 62,142,000 Lidhur Kontrata 59,708,135
Sistemim asfaltim i rrugės Toshkėz - Zhelizhan - Mazhaj. 81,848,000 Lidhur Kontrata 48,418,990
Rikonstruksion dhe asfaltim i rrugės sė fshatit Peshtan, Komuna Qendėr Tepelenė. 20,823,000 Lidhur Kontrata 13,216,950
Rehabilitimi i kryqėzimit tė Shkozės. 22,499,000 Lidhur Kontrata 15,300,070
Mbikėqyrja e punimeve pėr ndėrtimin e rrugės: Ēermė Sektor-Tre Urat-Stravec-Gėrmenj i Madh, Tre Urat- Autostrada Rrogozhinė –Lushnje. 1,417,000 Lidhur Kontrata 1,205,000
Shėrbimi i projektimit pėr rikonstruksionin dhe ndryshim destinacioni tė ish-laboratorit hidraulik nė Qendėr arti – Skena e re. 7,597,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate 7,553,000
Rikonstruksion rruga hyrėse fshati Dardhė. 55,273,000 Lidhur Kontrata 33,958,598
Sistemim dhe asfaltim i rrugės nga Bashkia e Vlorės deri tek Spitali, Vlorė. 75,000,000 Lidhur Kontrata 49,047,500
Hartimi Master Planit tė Parkut tė Liqenit dhe 5 projekte pilot pėr 5 site, nė kuadrin e rehabilitimit tė Parkut tė Liqenit. 18,465,000 Lidhur Kontrata 18,309,000
Shėrbimi i mbikėqyrjes sė punimeve nė objektin Lidhja e rrugės Transballkanike me superstradėn Fier – Lushnje. 2,169,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate 2,057,000
Shėrbimi i mbikėqyrjes sė punimeve nė objektin Rikonstruksion i rrugės Porcelan – Kinostudio – Surrel". 1,582,400 Rishpallje me Lidhje Kontrate 1,520,000
Gjelbėrimi i parkut tė liqenit tė Tiranės (parku i ri) . 53,314,919 Lidhur Kontrata 49,314,947
Pėrgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban tė detajuar pėr rajonin e Rivierės tė bregdetit tė Shqipėrisė, Lot III, faza II. 11,925,500 Lidhur Kontrata
Gjelbėrimi i shėtitores se vijės bregdetare tė Vlorės.
86,520,776 Lidhur Kontrata 86,520,776
Rikonstruksioni i Urės sė Manastirit, Zvėrnec, Vlorė. 1,249,071 Anuluar Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data