Open Procurement Albania

Projektim i rikualifikimit urban pranė qendrės sė qytetit Vlorė, Zona A drejtimi i kulles sė Sahatit.

Qarkun Vlorė
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Projektim i rikualifikimit urban pranė qendrės sė qytetit Vlorė, Zona A drejtimi i kulles sė Sahatit.
Nr. Reference REF-92523-11-02-2018
Kodi CPV
22114311-5 Blueprints.
Vlera / Fondi Limit 8,233,180
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-11-2018
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 05-11-2018
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 20-11-2018
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues ARCHISPACE SHPK & GJEOKONSULT&CO
ATELIER 4 SHPK & INFRATECH SHPK & KEJSI-05 SHPK & SEED CONSULTING
METROPOLIS SHPK & GK STUDIO SHPK & ORION ZAVALANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gjeokonsult & Co SHPK
 • ARCHISPACE
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7,408,770
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Vlera e Kontratės me TVSH
  Kohėzgjatja e Kontratės 4 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr Gjeokonsult & Co SHPK
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.45 - Dt.12-11-2018
  Specifikime Teknike
  Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.05 - Dt.04-02-2019
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data