Open Procurement Albania

Mbikėqyrja punimesh pėr objekte tė financuara nga buxheti i shtetit pėr vitet 2018 – 2019 (Marrėveshje Kuadėr ).
Minikonkurs nr.13: “Mbikqyrja e punimeve tė kryera nė objektin Rikualifikim i Parkut Industrial Kucovė”.

Qarkun Berat
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Kjo kontratė me palė Fondin Shqiptar tė Zhvillimit ( Autoritet Prokurues) dhe me Bashkimin e operatoreve ekonomikė A & E ENGINEERING SHPK & D& C PARTNERS & M.A.K Studio , me Objekt: “Mbikqyrja e punimeve tė kryera nė objektin Rikualifikim i Parkut Industrial Kucovė”. e lidhur nė datė 26-12-2018 , ėshtė bėrė nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr tė datės 03-07-2018 me nr. REF: 77419-07-02-2018.
Nr. Reference REF-77419-07-02-2018
Kodi CPV
71247000-1 - Mbikėqyrja e punės sė ndėrtimit,
Vlera / Fondi Limit 1,945,717
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-07-2018
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 03-07-2018
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 02-08-2018
Sektori Mbikėqyrje Punimesh
Nr. i Operatorėve Konkurues 12
Operatorė Konkurues A&E Engineering SHPK &D&C Partners SHPK &M.A.K. Studio SHPK
Infratech SHPK & G&K SHPK & Archimade SHPK
Transport Highway Consulting SHPK &&Erald-G SHPK & HMK Consulting SHPK
Derbi E SHPK & GB Civil Engineering SHPK
Archispace SHPK & Tower SHPK & 6D-Plan SHPK
Geosat Group SHPK & Instituti i Konsulences ne Ndertim SHPK & Imes D SHPK
Studio Rebus SHPK &Taulant SHPK & 47 EK 79 & Iliriada PKS SHPK
Klodioda SHPK & Sphaera SHPK
Infra Konsult SHPK & Dricons SHPK & Dea Studio SHPK & Angerba SHPK
Ilyrian Consulting Engineers SHPK & Nord Comat SHPK
Gjeokonsult & Co SHPK & A. Sh. Engineering SHPK
He & Sk 11 SHPK & Invictus SHPK & G&L SHPK & Edifat SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • D& C PARTNERS
 • A & E ENGINEERING SHPK
 • M.A.K Studio
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 10-09-2018
  Data e lidhjes sė kontratės 26-12-2018
  Vlera e Kontratės me TVSH 1,797,842
  Kohėzgjatja e Kontratės 3 vite
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr D& C PARTNERS
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr A & E ENGINEERING SHPK
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr M.A.K Studio
  Publikimi nė Buletin
  Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.27 - Dt.09-07-2018
  Njoftim pėr Shpallje Fituesi Nr.37 - Dt.17-09-2018
  Njoftim pėr Lidhje Kontrate Nr.04 - Dt.28-01-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data