Open Procurement Albania

Rivitalizimi urban dhe pėrmirėsimi aksesit nė zonat me aktivitetet bujqėsor nė rajonin 3.

Qarkun Korce -Elbasan
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rivitalizimi urban dhe pėrmirėsimi aksesit nė zonat me aktivitetet bujqėsor nė rajonin 3.

Objekti kontrates pėrfshin kėto projekte;
“Rikonstruksioni i rruges Kuqan - Bujqes- Jagodine- Murriqan- Thane,
“Rikualifikim Blloku Urban qe kufizohet nga rruget F. Noli, M.Pepi, A.Bektashi si dhe rivitalizimi i Parkut Rinia, Erseke”.
Nr. Reference REF-33635-08-15-2019
Kodi CPV
45210000-2 - Punime ndėrtimi,
Vlera / Fondi Limit 323,398,146
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-08-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-08-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-09-2019
Sektori Zhvillim Komuniteti
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 6 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.33 - Dt.19-08-2019
Specifikime Teknike
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
RELACION-TEKNIK

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data