Open Procurement Albania

Pėrmirėsimi i aksesit nė zonat me aktivitet tė lartė bujqėsor tė Myzeqesė.

Qarkun Fier
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Pėrmirėsimi i aksesit nė zonat me aktivitet tė lartė bujqėsor tė Myzeqesė.

Objekti i kontrates pėrfshin kėto projekte;
“Rikonstruksioni i rrugeve qe lidhin fshatrat Kallm i Vogel - Imesht - Verri- Bubullime - Ura Beline, Nj.A Libofshe, Fier”, “Rikonstruksioni i rrugeve te rajonit te Sotallareve”,
“Rikonstruksioni I Unazes Bujqesore te Myzeqese, rreth rrotullimi Imsht-Ngurrez, Fier i ri, Kashtbardhe, Qerret Kadiaj Saver, Paketa II dhe ndertimi I rruges se aksesit per Qendren e Grumbullimit te frutave”.
Nr. Reference REF-33622-08-15-2019
Kodi CPV
45210000-2 - Punime ndėrtimi,
Vlera / Fondi Limit 574,733,505
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 16-08-2019
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-08-2019
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 16-09-2019
Sektori Zhvillim Komuniteti
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 12 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr.33 - Dt.19-08-2019
Specifikime Teknike
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
RELACION-TEKNIK -RIKONSTRUKSION I RRUGES KALLMI I VOGEL FIER DERI IMESH LUSHNJE (LOTI I )

PROJEKT ZBATIMI


SPECIFIKIMET TEKNIKE

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data