Open Procurement Albania

Rishikim i projektit ekzistues pėr rikonstruksionin e segmentit rrugor Perlat – Kurbnesh – Krej Lurė dhe Projektim pėr rikonstruksionin e segmentit rrugor Krej Lurė – Fushė Lurė

Qarkun Lezhe-Diber
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rishikim i projektit ekzistues pėr rikonstruksionin e segmentit rrugor Perlat – Kurbnesh – Krej Lurė dhe Projektim pėr rikonstruksionin e segmentit rrugor Krej Lurė – Fushė Lurė
Nr. Reference REF-51926-02-27-2020
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 19,597,915
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-02-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 17-03-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 17-03-2020
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 3 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi Nr. 8 datė 02 Mars 2020
Specifikime Teknike
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Termat e References

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data