Open Procurement Albania

Rehabilitimi i sheshit “Ahmet Zogu” dhe parkut “Geraldinė” nė Qytetin e Burrelit

Qarkun Diber
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rehabilitimi i sheshit “Ahmet Zogu” dhe parkut “Geraldinė” nė Qytetin e Burrelit
Nr. Reference REF-55037-03-26-2020
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 114,388,988
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 28-04-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 28-04-2020
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Raport Teknik
Preventiv
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
Specifikime teknike

Projekt

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data