Open Procurement Albania

Ndėrtimi i godinės sė re dhe parkimit tė Bashkisė Divjakė.

Qarkun Fier
Kredia Nr
Burimi i Kredisė/Financuar nga:
Vlera e Kredisė sipas Monedhės
Titulli i Projektit
Pėrshkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Ndėrtimi i godinės sė re dhe parkimit tė Bashkisė Divjakė.

Burimi i Financimit: Buxheti i shtetit. Per vitin 2020 fondi ne dispozicion eshte ne vleren lekė 41,666,666 lekė pa tvsh.
Financimi i mėtejshėm sipas PBA-sė.
Nr. Reference REF-57238-04-30-2020
Kodi CPV
45000000-7 - Punė ndėrtimi,
Vlera / Fondi Limit 206,869,498
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-05-2020
Data e Fillimit tė Afatit pėr Dorėzim Oferte 04-06-2020
Data e Mbylljes sė Afatit pėr Dorėzim Oferte 04-06-2020
Sektori Infrastrukturė Urbane
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Lekė pa TVSH
Data e shpalljes sė fituesit
Data e lidhjes sė kontratės
Vlera e Kontratės me TVSH
Kohėzgjatja e Kontratės 16 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shėnime
Transaksione Thesari
Publikimi nė Buletin
Njoftim pėr Shpallje Tenderi
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Njoftim pėr Shpallje Fituesi
Njoftim pėr Lidhje Kontrate
SPECIFIKIMET TEKNIKE

PROJEKTI ARKITEKTONIK

GRAFIK PUNIMESH

RELACION TEKNIK

PREVENTIV PUNIMESH

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data