Open Procurement Albania

Rivitalizimi i hapësirës së gjelbërt urbane të Lëndinës së Lotëve , dhe propozimi i tematikës së mërgimit .

Qarkun Korçë
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Rivitalizimi i hapësirës së gjelbërt urbane të Lëndinës së Lotëve , dhe propozimi i tematikës së mërgimit .
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Konkurs projektimi
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 10-07-2015
Sektori Të tjera
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Leke pa TVSH
Data e shpalljes se fituesit
Data e lidhjes se kontrates
Vlera e Kontrates me TVSH
Kohezgjatja e Kontrates 3 muaj
Ankesa
Arsyeja e Anulimit Anullohet për arsye të problemeve që lidhen me pronësinë mbi truallin.
Shenime
Transaksione Thesari
Publikimi ne Buletin
Njoftim per Shpallje Tenderi Nr.24 - Dt.22-06-2015
Njoftim per Shpallje Fituesi
Njoftim per Lidhje Kontrate
Anulimi i Tenderit Nr.27 - Dt.13-07-2015

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data