Open Procurement Albania

Materiali skrap ėshtė pėrfituar nga nxjerja jashtė pėrdorimit e mjeteve motorrike tė bashkisė si dhe materiale tė ndryshme ( te konvertuara ne skrap metalik) tė magazinuara nė bashki me njė peshė totale 8920 kg.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Objekti i ankandit Materiali skrap ėshtė pėrfituar nga nxjerja jashtė pėrdorimit e mjeteve motorrike tė bashkisė si dhe materiale tė ndryshme ( te konvertuara ne skrap metalik) tė magazinuara nė bashki me njė peshė totale 8920 kg.
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 205,160
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Ankand i shpallur
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 28-10-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-11-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 18-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Maliq
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.43 - Dt.28-10-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data