Open Procurement Albania

Dhėnia me konēesion e parkimit nėntokėsor nė Sheshin "Italia"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Kontratės Koncesion i tipit BOT (ndėrtimi, operim dhe transferim tek shteti) i Parkimi Nėntokėsor nė Sheshin Italia.
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i konēesionit Shpallur Procedura
Kompania Konēesionare
 • Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
  Data e mbajtjes sė konēesionit
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kosto konēesionare
  Kohėzgjatja e konēesionit(vjet)
  Data e shpalljes sė konēesionit
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Akte/Marrėveshje Konēesionare

  Vendimi i Kėshillit Bashkiak, Nr. 36, Datė 29.09.2008 pėr “Pėrcaktimin e formės sė Dhėnies me Konēesion tė dy Parkimeve Nėntokėsore nė qytetin e Tiranės”
  Relacion

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data