Open Procurement Albania

Dhėnie me Koncesion pėr ndėrtim Landfilli e Inceneratori dhe rehabilitim tė Venddepozitimeve ekzistuese, Tiranė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Objekti i Kontratės Dhėnie me Koncesion pėr ndėrtim Landfilli e Inceneratori dhe rehabilitim tė Venddepozitimeve ekzistuese, Tiranė
Lloji i Procedurės
Statusi i konēesionit Shpallur Regjistri Parashikimeve
Dokumenta nė lidhje me fazėn pėrgatitore dhe konsultimin publik Me datė 7 dhjetor 2016, Vendimi i kėshillit tė Ministrave vendosi: Nė mbėshtetje tė nenit 100 tė Kushtetutės dhe tė pikės 6, tė nenit 25, tė ligjit nr.125/2013, “Pėr koncesionet dhe partneritetin publik privat”, tė ndryshuar, me propozimin e ministrit tė Mjedisit, Kėshilli i Ministrave
1. Miratimin e bonusit prej 8 (tetė) % tė pikėve, qė i jepet shoqėrisė “Integrated Energy B.V.”, sh.p.k., pėr rezultatin teknik dhe financiar nė procedurėn pėrzgjedhėse konkurruese pėr dhėnien me koncesion tė ndėrtimit tė landfillit, inceneratorit dhe rehabilitimin e venddepozitimeve ekzistuese tė Tiranės.
2.Ngarkohet Ministria e Mjedisit pėr zbatimin e kėtij vendimi.
Kompania Konēesionare
 • Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
  Data e mbajtjes sė konēesionit
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Kosto konēesionare
  Kohėzgjatja e konēesionit(vjet)
  Data e shpalljes sė konēesionit
  Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Akte/Marrėveshje Konēesionare

  VENDIMI I KESHILLIT TE MINISTRAVE

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data