Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3096 26,084 135,608,308,516 19,499 116,404,515,309 102,399,079,722

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shkodėr "Sistemim - Asfaltim i rruges "Mollojsve", Berdice Siperme 8,746,144 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 7,269,858.75 
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e skemes ujitese 4,166,666 Njoftuar Fituesi DELIA IMPEX 4,100,000.00
Qeverisja Vendore Vlorė SHERBIME MJETESH ESKAVATORE 1,500,000 Lidhur Kontrata SEMANI SHPK 1,492,610.00
Qeverisja Vendore Tropojė Rikonstruksion i ndriēimit rrugor, qyteti B.Curri dhe Nj AD Margegaj 1,621,811 Njoftuar Fituesi VLLAZNIMI SHPK 1,612,721.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim - Asfaltim i rruges Oblike Qender – Lagjja e Re Loti 2 4,435,879 Njoftuar Fituesi K.M. KONSTRUKSION 3,745,642.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion rruge Bahcallek 4,731,444 Njoftuar Fituesi PE-VLA-KU SHPK 4,397,220.00 
Qeverisja Vendore Tepelenė Ndertim Lera e permiresim kullote 2,083,000 Njoftuar Fituesi BEQIRI SHPK 1,850,383.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė zonėn qė kufizohet nga rrugėt Vangjel Noti,Qemal Dracini, Bruzi dhe Shinat e trenit 12,886,343 Njoftuar Fituesi L.T.E CONSTRUCTION 11,904,218.00 
Qeverisja Vendore Sarandė “Permiresimi i rrjetit te ujesjellesit zona Gjashte”. 1,499,743 Lidhur Kontrata BEQIRI SHPK 1,280,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim tepėrplotėsi dhe shkarkuesi nė Depot e Tiranės. 20,188,819 Njoftuar Fituesi KURTI - 07" SHPK & VIANTE Konstruksion 18,772,915.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje fruta/perime per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. 2,416,667 Njoftuar Fituesi Violeta Kata 2,400,300.00
Qeverisja Vendore Pogradec Vrojtimi dhe sinjalizimi me kamera, sistem alarmi dhe akses kontrolli per vitin 2019. 4,166,500 Lidhur Kontrata IRAL shrsf & SHKELQIMI 07 3,950,000.00
Qeverisja Vendore Elbasan Loti V “Mbikqyrja e punimeve pėr “Rikonstruksioni i rrugės "8 Marsi", lagja "Visarion Xhuvani”. 208,750 Lidhur Kontrata MCE 180,270.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim asfaltim rruga Myzyraj Dobraē 10,539,509 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 7,902,246.00
Qeverisja Vendore Tiranė “Rrethime tė ndryshme (kangjella, gardhe tė ndryshme) (Ndėrtim Montim)” 7,693,834 Lidhur Kontrata BE-IS SHPK 7158476.66666667
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i mirembajtjes se automjeteve te Bashkise Shkoder 523,200 Njoftuar Fituesi Lazėr Gjekaj 500,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i parė:“Rikualifikimi i sheshit rekreativ nė rrugėn ”Belul Hatibi” 2,666,043 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dytė: “Rikualifikimi i sheshit nė rrugėn “Irfan Tomini” 2,380,517 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Librazhd Ndertim Ure Tip “ BELI” mbi lumin Shkumbin per lagjen “ Rrethi i Bardhe”, Hotolisht. 7,491,428 Anuluar Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim me karburant per automjete 35,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vorė "Sistemim, Asfaltimi Rrugeve Rilindja, segmenti 1 dhe 2, Fshati Marqinet 2, BashkiaVore 32,235,022 Lidhur Kontrata HASTOCI SHPK 28,055,360.00
Qeverisja Vendore Dibėr Rikonstruksion dhe mirembajtje e Kanaleve Ujitese Bashkia Diber, 2019. 8,750,000 Njoftuar Fituesi 2 N & K.M.K 6,282,407.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion shkolla 9 vjecare Hajdar Dushi 67,612,000 Njoftuar Fituesi LIQENI VII SHA & Ndregjoni SHPK 55,806,699.00 
Qeverisja Vendore Prrenjas Rikonstruksion i Trotuareve Unaza e qytetit Prrenjas 10,099,897 Lidhur Kontrata Meni SHPK 6,193,676.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje Tonera per nevojat e Bashkise Diber, 2019. 1,250,000 Lidhur Kontrata KASTRIOT VORFI 1,184,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Tuba dhe Rakorderi 97,998,866 Rishpallje me Njoftim Fituesi
Qeverisja Vendore Korēė Ndricues 1,166,500 Rishpallje me Lidhje Kontrate HEST SHPK 886,200.00
Qeverisja Vendore Maliq Rrjeti i Brendshem Ujesjelles Fshati Mesmal 4,365,965 Lidhur Kontrata Spektri SHPK 2,880,690.00
Qeverisja Vendore Vorė "Shtese e Rruges 1 Qershori, Njesia Administrative Berxull, Domje, Bashkia Vore" 9,925,855 Lidhur Kontrata EURO-ALB 9891982.5
Qeverisja Vendore Patos Blerje baze materiale (asfalt) ne vendodhjen e objekteve Patos, Zharrez ,Grize ,Frasher,Sheqishte,Fshati i Ri. 33,272,649 Njoftuar Fituesi AGBES CONSTRUKSION 32,585,864.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data