Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3409 30,521 163,900,897,169 23,107 134,276,439,856 117,601,169,120

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Fier Blerje mermeri per shtrim dhe veshje 11,707,500 Lidhur Kontrata PERPUNIM MERMER GRANIT SHPK 11,538,100.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 2 - Blerje Nafte(Eurodiesel) 72,334,500 Njoftuar Fituesi A&T SHA & OLSI SHPK & 2A2F-L OIL SHPK Marzhi i fitimit 19.2 %
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 1 - Blerje Benzine pa plumb 2,656,800 Njoftuar Fituesi A&T SHA & OLSI SHPK & 2A2F-L OIL SHPK Marzhi i fitimit 18.6%
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje kapak pusetash metalik dhe zgara kunetash shiu dhe furnizim vendosje zgarash shiu ne Lungomare, per vitin 2020 7,340,782 Njoftuar Fituesi C O L O M B O SHPK 7,289,520.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje kimikate per UKT sh.a 132,982,500 Njoftuar Fituesi W.Center SHPK Shumatorja e cmimeve pėr njėsi 122 lekė pa tvsh
Qeverisja Vendore Mallakastėr Loti 1: “Blerje karburant (Diezel) viti 2020 14,166,625 Lidhur Kontrata NERI SHPK Marzhi I fitimit 3.69%
Qeverisja Vendore Kukės Blerje Nafte 2,512,620 Lidhur Kontrata KASTRATI 2,512,620.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje Ushqimesh per nevojat e shtepise se foshnjes Durres 2,000,000 Lidhur Kontrata 4 S 1,999,440.00
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Materiale Ndertimi 1,250,000 Anuluar Procedura SARK SHPK 1,102,625.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti V: Studim projektim pėr objektin: Ndėrtimi i godinės “Godina Nr. 22, Blv. Zogu I (7-kateshi). (Programi i Rindėrtimit) 843,150 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti IV: Studim projektim pėr objektin: Ndėrtimi i godinės “Qendra Sociale “Tė Qėndrojmė sė Bashku”, Kombinat”. (Programi i Rindėrtimit) 869,400 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti III: Studim projektim pėr objektin: “Ndėrtimi i godinės TIP nė RSU Nr.2”. (Programi i Rindėrtimit) 1,697,500 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti II: Studim projektim pėr objektin: “Ndėrtimi i godinės TIP nė RSU Nr.1”. (Programi i Rindėrtimit) 2,010,750 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti I : Studim projektim pėr objektin: “Ndėrtimi i godinės TIP nė RSU NR.3". (Programi i Rindėrtimit) 2,010,750 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i X: Studim projektim per objektin: Ndertimi i shkolles 9-vjecare 17-Shkurti, Qesarake e Vjeter". (Programi i Rindėrtimit) 1,638,000 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i IX: Studim projektim per objektin: Ndertimi i shkolles 9-vjecare Murat Toptani. (Programi i Rindėrtimit) 1,638,000 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i VIII: Studim projektim per objektin: Ndertimi i shkolles 9-vjecare Qazim Turdiu. (Programi i Rindėrtimit) 2,407,860 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i VII: Studim projektim per objektin: Ndertimi i shkolles se mesme Sami Frasheri. (Programi i Rindėrtimit) 3,645,682 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje e produkteve ushqimore dhe jo ushqimore minimale, pėr tu ardhur nė ndihmė nė banesė shtresave nė nevojė, nė kushtet e epidemisė sė shkaktuar nga COVID-19 935,467 Lidhur Kontrata Vilson Prifti 917,080.00
Qeverisja Vendore Krujė Lot nr 2 Blerje miell i bardhe i perpunuar 650,000 Lidhur Kontrata AFRIM BICI 649,980.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje mjete pune pėr DDD 799,800 Lidhur Kontrata GENTIAN HORIETI 789,510.00
Qeverisja Vendore Tiranė “Blerje veshje speciale pėr DDD 2,208,300 Lidhur Kontrata GENTIAN HORIETI 2,198,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale higjeno-sanitare 11,666,400 Lidhur Kontrata Pastrime Silvio 11,558,320.00
Qeverisja Vendore Krujė Loti i pare (Blerje ushqimi social) 1,414,500 Lidhur Kontrata 1,414,490.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti I: Studim projektim pėr objektin: “Ndėrtimi i shkollės 9-vjecare “Hasan Vogli”. (Programi i Rindėrtimit) 2,387,700 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i II: Studim projektim per objektin: Ndertimi i shkolles 9-vjecare Mangull. (Programi i Rindėrtimit) 777,000 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i III: Studim projektim per objektin: Ndertimi i shkolles 9-vjecare Peze e Vogel". (Programi i Rindėrtimit) 777,000 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i IV: Studim projektim per objektin: Ndertim i shkolles cikli i ulet Pajan. (Programi i Rindėrtimit) 431,400 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i V: Studim projektim per objektin: Ndertimi i kopeshtit Fikas. (Programi i Rindėrtimit) 317,602 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i VI: Studim projektim per objektin: Ndertimi i kopeshtit Gurre". (Programi i Rindėrtimit) 317,602 Rishpallur Prokurimi

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data