Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3096 26,084 135,608,308,516 19,499 116,404,515,309 102,399,079,722

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Korēė Blerje matesa uji elektronik 8,675,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Studim projektimi per projektin RIKONSTRUKSION TOTAL I RRJETIT TĖ FURNIZIMIT ME UJĖ TĖ QYTETIT TĖ BULQIZĖ DHE RRJETI SHPĖRNDARĖS I QYTETIT TĖ RI BULQIZĖ 8,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Belsh Rikonstruksioni i Shkolles Mesme Belsh "Sami Frasheri 75,710,375 Rishpallje me Njoftim Fituesi Ergi SHPK & Inerti SHPK 74,751,562.00
Qeverisja Vendore Shijak Ndertim i shkolles 9-vjeēare Adem Sabli fshati Borake 60,993,255 Njoftuar Fituesi EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 59,985,423.00
Qeverisja Vendore Shijak Rehabilitim i kanalit ujitės Hardhishtė-Rreth. 52,163,759 Njoftuar Fituesi EURO-ALB & VIANTE Konstruksion 51,789,577.00
Qeverisja Vendore Shijak Ndriēim ne fshatin Rreth, Njesia Administrative Xhafzotaj 3,325,504 Njoftuar Fituesi HYSI-2 F 2,253,800.00
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion pjesor pallati sportit 6,127,000 Njoftuar Fituesi K.M.K 5,302,986.00
Qeverisja Vendore Belsh Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjeti shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit 288,346,183 Njoftuar Fituesi 287,976,685.00
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstruksion godine banimi 1-kateshe per familjet ne nevoje 13,213,279 Njoftuar Fituesi B93 II & RAFIN COMPANY 13,210,274.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tretė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi tė rrjetit tė vjetėr nė rrugėt qė lidhen me Rrugėn e Kavajės, Mihal Duri , Kont Urani.” 623,943 Njoftuar Fituesi ERALD-G SHPK 527,952.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me materiale per mirmbajtjen e rrugeve dhe trotuareve 28,046,950 Njoftuar Fituesi "DRINI A" 19,356,093.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim segment i rruges "Ajet Xhindoli" 3,825,000 Njoftuar Fituesi B&D Shahini Construction 3,593,760.00
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz “Blerje lėnde djegėse pėr ngrohje nė Shkolla, Kopsht dhe Ēerdhe pėr vitin 2019”. 1,738,800 Njoftuar Fituesi Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) 1,620,000.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje Matesash Mekanik Uji ½ dhe matesa uji 1* ½ dhe aksesore te ndryshem 9,830,950 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Pajisje lojrash, pajisje PAK, pajisje ushtrimesh,tabela informuese 14,166,114 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Blerje Kancelari 8,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Hidrant vadites 1,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Loti III Blerje materiale durale 252,750 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos - Loti II Materiale hidraulike dhe elektrike 1,061,709 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Patos Loti I Materiale ndertimi 648,620 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Roskovec Rehabilitim /perforcim banesash ekzistuese 12,500,010 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Libohovė Blerje karburant 2019. 3,540,913 Njoftuar Fituesi A.S.R.-OIL 15.00  % marzh fitimi.
Qeverisja Vendore Korēė Boje sinjalistike horizontale 2,082,750 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 2,041,800.00 
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion shkolla 9 vjecare Jusuf Puka 38,333,000 Njoftuar Fituesi RAJLI NDERTIM 24,548,489.00
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ujėsjellėsi i Vau Dejės. 143,739,115 Njoftuar Fituesi ALB TIEFBAU SHPK 137,271,690.00
Qeverisja Vendore Fier Blerje e matesave te ujit dhe pajisjeve per montimin e tyre per nevoja te UK sh.a Fier. 7,996,500 Njoftuar Fituesi MURATI D 5,794,500.00 
Qeverisja Vendore Vlorė PREPARATE KIMIKE 1,079,500 Njoftuar Fituesi FLORFARMA 1,074,000.00 
Qeverisja Vendore Korēė Blerje makineri dhe pajisje 9,840,492 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 8,552,000.00 
Qeverisja Vendore Dibėr Sistemim asfaltim i rruges se fshatit Melan, NjA Melan, Bashkia Diber, 2019. 21,919,024 Njoftuar Fituesi SELAMI 16,025,471.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje rruge e trotuare ne qytet(mirembajtje pedonale me pllaka guri) 1,324,916 Njoftuar Fituesi K.M. KONSTRUKSION 1,254,795.00 

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data