Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3166 27,275 139,197,128,944 20,469 120,360,800,270 106,031,439,211

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Korēė Riparim mermetim stacioni i pyjeve Vithkuq 1,305,633 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Sherbime avalzhim i motoreve te pompave me voltazh te ndryshem". 1,318,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Pajisje elektronike (kompjuter,printer,skaner, fotokopje etj) 1,213,733 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bilete per transport ajror 1 (nje) bilete udhetimi vetem per kthimin, Viene, Tirane. Njoftuar Fituesi PASHAJ JP 42,890.00
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni i Qendres Terbac 4,166,667 Njoftuar Fituesi ALUERA SHPK & Llazo SHPK 3,996,950.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i fushes sportive Laprake 43,079,656 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mirditė Blerje automjete per Agjencine Puneve Publike dhe Mirembajtjes, Bashkia Mirdite 7,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Blerje Materiale Ndertimore 2,965,170 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 1 (nje) bilete udhetimi vajtje-ardhje per Viene, Austri. Njoftuar Fituesi ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS 93,790.00
Qeverisja Vendore Devoll Rikonstruksioni i Rruges Bilisht-Vernik Loti I 57,683,941 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Korēė Rrethim shkolla Shamoll 1,666,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Supervizion punimesh per objektin Furnizimi me uje i zones se Koplikut Qender dhe Koplikut Siperm" 4,016,701 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Prrenjas Pastrim ,grumbullimin dhe transportin e mbeturinave ne territorin administrativ te Bashkise Prrenjas (5 vjecar) 62,487,791 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 2 (dy) bileta udhetimi vajtje-ardhje, per ne Montpellier, France . Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 246,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta per transport ajror. Njoftuar Fituesi Adenis Pashaj 399,888.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbime riparimi te akseve te rrugeve:(Riparimi dhe mirmbajtje e aksit rrugor Ura Mesit-Prekal-Kir-Breglumi-Nderlysaj) dhe (Riparimi dhe mirmbajtje e aksit rrugor Qafe Thore–Thethe-Nderlysaj) 3,660,225 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 3,435,900.00
Qeverisja Vendore Kavajė Sherbimi i pastrimit per njesite administrative Luzi i Vogel, Synej , Helmas" 71,356,707 Njoftuar Fituesi ENEA - LEAL 70,031,043.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Rikonstruksion i Eko Kampit Shegan dhe Pandus per personat me aftesi te kufizuara ne godinen e Njesise Administrative Kelmend 7,593,518 Njoftuar Fituesi MICULI SHPK -NIKA SHPK 7,499,030.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Zgjatim i rrjeteve K.U.Z, K.U.B dhe Ujesjellesi i rruges "Zef Kakarriqi pergjate rruges "Mirash Ivanaj 3,257,482 Njoftuar Fituesi PE-VLA-KU SHPK 3,170,741.00
Qeverisja Vendore Kukės Blerje karburanti per Drejtorine e Rrugeve Rurale dhe Drejtorine e MZSH-se. 4,985,000 Njoftuar Fituesi Kastrati sh.a & Kastrati sh.p.k 16.4 % marzh fitimi
Qeverisja Vendore Durrės Furnizim&Vendosje dhe punime hidraulike Saracineske ne rezervuarin ISHEM 1,470,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje dokumentacioni, per Bashkine e Tiranes, per vitin 2019. 2,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Devoll Dru per Ngrohje (shkolla 2) 7,495,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Materiale ristrukturimi te selise operative te Rr. Don Bosko 3,168,533 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje sherbimi per mirembajtjen e rrjeteve hidraulike, ngrohje-ftohje kaldaja, kondicionere dhe pajisje te tjera per vitin 2019. 4,166,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 2 (dy) bileta udhetimi vajtje-ardhje per Bruksel, Belgjike Njoftuar Fituesi Asllan Qeli 135,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje 2 (dy) bileta udhetimi vajtje-ardhje per Linz, Austri Njoftuar Fituesi Asllan Qeli 185,000.00
Qeverisja Vendore Sarandė Blerje karburant per nevojat e Bashkise Sarande. 5,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Furnizim vendosje matesash uji, per vitin 2019 12,491,050 Njoftuar Fituesi ALPHA SOLUTIONS GROUP 12,290,145.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Furnizim vendosje kamera sigurie per ambjente publike 5,551,676 Njoftuar Fituesi  RATECH SHPK 5,511,266.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data