Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3096 26,084 135,608,308,516 19,499 116,404,515,309 102,399,079,722

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Riparime me asfalt rruge Rurale 12,499,988 Njoftuar Fituesi SMO VATAKSI SHPK&SMO UNION SHPK 12,106,872.00
Qeverisja Vendore Durrės Blerje preparate per mirembajtjen e ujit te pishines. 2,166,000 Njoftuar Fituesi A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP 1,965,000.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i nėntė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion i linjės se ujėsjellesit Ų 140 mm PE nga baseni i presionit nė Dajt deri nė depon e fshtit Ferraj” 1,188,366 Njoftuar Fituesi CIVIL CONS & HMK - Consulting 1,089,826.51 
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Permiresimi i matjeve te enteve private qe perdorin ujin si lende te pare 1,350,368 Njoftuar Fituesi A & E Engineering SHPK 1,172,012.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi ne bllokun e kufizuar nga rruget "Lunxheria ,Durresi, Koka-Kola, Laknas" 1,047,185 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 977,896.07 
Qeverisja Vendore Durrės FV Gjelberim ne qytet 12,500,000 Njoftuar Fituesi KAJMAKU SHPK 11,904,900.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje dru zjarri 11,156,880 Njoftuar Fituesi Marije Shkambi 11,005,848.00 
Qeverisja Vendore Durrės Rikonstruksion rruga varrezave Fushe-Gjuricaj Ishem. 7,091,000 Njoftuar Fituesi K.M.K 4,343,510.00
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Kancelari 1,779,994 Njoftuar Fituesi ADASTRA 1,584,000.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Loti II: “Rikonstruksoni i urės sė fshatit Vilėz, Zall Bastar” 11,715,137 Njoftuar Fituesi ARB & TRANS-2010 & KUPA SHPK 10,133,964.00
Qeverisja Vendore Kukės Blerje Matesa Uji 2,506,667 Njoftuar Fituesi A.M.U SHPK 2,391,200.00 
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje mish i fresket per nevojat e kopshteve dhe cerdheve, 2019. 1,083,333 Njoftuar Fituesi AGIM HYSA 1,067,840.00 
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje Ēimento 916,667 Njoftuar Fituesi DANA 2015 910,000.00 
Qeverisja Vendore Peqin Blerje automjeti zjarrfikes. 3,200,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė “Pėrmirėsim i infrastrukturės IT” 37,290,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 1: “Blerje pjesė kėmbimi pėr chiller” 817,548 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 2: ”F.V pjesė kėmbimi pėr kaldajat” 822,806 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Pėrmirėsimi dhe fuqizimi i parkut tė Lanfillit 11,666,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Avolzhime dhe riparime 3,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Sherbimi i Sigurimit me roje fizik dhe me sistem elektronik te objekteve ne administrim te shoqerise UKE sh.a Elbasanper vitin 2019 27,745,161 Njoftuar Fituesi UEVI-2015 27523051.24
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujesjellesi dhe kanalizimi ne Rrugen"Dalip Zavalani, Vath Koreshi, dhe rrugen midis Petro Nini Luarasi dhe Shyqeri Ishmi. 14,112,605 Njoftuar Fituesi GERARD - A 12,500,217.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i tetė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion i Depos me W-4000 m3 nė Partitar“ 452,854 Njoftuar Fituesi CIVIL CONS & NORD COMAT 418,019.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i njėmbėdhjetė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet ujėsjellėsi Dn-426 mm, Dn-200mm nė rrugėn "Xhanfize Keko" 1,218,112 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 1,116,748.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksion rrjet ujesjellesi ne rrugen "Bedri Karapici" "Hamdi Pepa" 549,371 Njoftuar Fituesi NORD - COMAT SHPK 494,434.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Parė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rehabilitimi i rrugėve tė bllokut qė kufizohet nga rrugėt ”Leandro Zoto”- ”Maria Kraja”- ”Disha” – ”Sadik Petrela” 1,770,062 Njoftuar Fituesi Tower SHPK & DRICONS 1,567,346.00
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Kanali ujites BRU-15 Manastir dhe ushqyesi i rezervuarit 19,815,293 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tepelenė Rikonstruksion mirembajtje shkollat ne Bashkine Tepelene 1,350,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vau i Dejės FV pjese kembimi goma 5,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje materiale per ndriēim publik 24,987,625 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Cėrrik Adaptim i dy godinave ekzistuese 30,648,900 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data