Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3096 26,084 135,608,308,516 19,499 116,404,515,309 102,399,079,722

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje te medikamenteve dhe mjeteve mjekesore veterinare 16,499,987 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime te publikimit dhe printimit 2,196,233 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Dyte Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim i murit mbajtes ne fshatin Yrshek, Tirane 90,887 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikonstruksioni i rruges Zall-Bastarit (Ura Zall Dajt deri ne Zall Bastar) Loti II 884,606 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i rrjetit te brendshem i ujesjellesit te qytetit Gramsh 187,160,013 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Rikonstruksion i Eko Kampit Shegan dhe Pandus per personat me aftesi te kufizuara ne godinen e Njesise Administrative Kelmend 7,593,518 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje Motokarro 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Blerje materiale inventari ekonomik 2,295,300 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Divjakė Blerje tubo betoni , Bashkia Divjake 1,250,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mallakastėr Blerje kondicionere 2,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Libohovė Rikonstruksion rruge te brendshme 1,983,300 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Librazhd Ndertim Ure Tip BELI mbi lumin Shkumbin per lagjen Rrethi i Bardhe, Hotolisht 7,491,428 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pogradec "Mbikqyrje e objektit "Per nje shtese fondi tek objekti "Sistemim rrugesg tek ish Ferma, Pogradec" 295,293 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pogradec Loti I: "Mbikqyrje e objektit "Rehabilitim i shkolles se mesme Gjergj Pekmezi" 1,189,223 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Permiresimi i kushteve te banimit ne komunitetin Rom 20,327,617 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Sherbimi i ruajtjes se prones me subjekte te objekteve te shaUjesjelles Kanalizime Fier qendrave ne varesi te tij dhe shoqerim vlerash monetare 25,165,998 Lidhur Kontrata MYRTO SECURITY 25091784.62
Qeverisja Vendore Vorė Loti 7 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “KUZ Rruga e Mesit dhe e Freskut; Domje; Njėsia Administrative Bėrxull; Bashkia Vorė”. 115,149 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING 106,292.00 
Qeverisja Vendore Vorė Loti 10 “Kolaudim i punimeve pėr objektin “Sistemim, Asfaltim i Rrugės Pashtriku dhe Ndėrtim i Rrjetit KUZ; Rruga e Liqenit; Njėsia Administrative Bėrxull; Domje; Bashkia Vorė”. 214,910 Lidhur Kontrata B-VAAL ENGINEERING 195,154.00 
Qeverisja Vendore Durrės Projekt per vendosje matesash ne pallatet me kollone te brendshme, loti 1,Qyteti Durres 41,804,762 Njoftuar Fituesi ARKONSTUDIO & LIGUS 40726866.03
Qeverisja Vendore Vlorė Sherbimi mirembajtjes te varrezave publike dhe te deshmoreve te Bashkise Vlore 8,000,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Sherbimi i dekorit ne Bashkine Vlore 3,241,900 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bileta per transport ajror per Moske - Rusi . 0 Njoftuar Fituesi AMADEUS TRAWELL AND TOURS 950,500.00
Qeverisja Vendore Krujė Shtim i sasisė sė furnizimit me ujė te Qytetit tė Krujės 315,137,849 Lidhur Kontrata Bami SHPK & CURRI SHPK 313761558.1
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i Parė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Ndėrtim rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė lagjen e Malėsorėve” 241,021 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 216,919.00
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i shtatė: “Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Vendosja e manometrave nė 25 pika kryesore tė rrjetit tė ujėsjellėsit.” 389,256 Njoftuar Fituesi INFRATECH SHPK 329,371.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet ujesjellesi ne rruget "Bilal Xhaferri, Pjeter Budi, Sef Kosharja, Xhemal Kada, Prenga, Vojo Kushi, Vincens Prenushi, Sado Kosheno, Xhemal Dervishi, Mitat Frasheri, Themisokli Germenji" 1,047,185 Njoftuar Fituesi B-VAAL ENGINEERING 958,835.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje boje per sinjalistike rrugore 16,664,000 Njoftuar Fituesi IDK – Konstruksion 13,860,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Blerje bateri, goma, vaj etj 4,000,000 Njoftuar Fituesi SI & CO COMPANY 3,974,600.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Ndėrtim linje transmetimi nga puseta Yzberisht deri nė Depo Kombinat. 68,863,113 Njoftuar Fituesi ADRIATIK & VARAKU.E SHPK 63,913,231.36 
Qeverisja Vendore Durrės “Studim projektim per rikonstruksione ne rrjetin ekzistues te qytetit Durres” 47,232,906 Njoftuar Fituesi INVICTUS 46,942,658.00 

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data