Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3409 30,521 163,900,897,169 23,107 134,276,439,856 117,601,169,120

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Pogradec Loti I : "Blerje Naftė - Diesel 10 PPM" 12,555,373 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pogradec Loti II: "Blerje Benzine - Premium Unl 10ppm" 98,218 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Pogradec Hartim plani, Mbarshtim dhe menaxhimi Pyjore Bishnice (Pjesa ekonomike Bishnice) 3,388,420 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion Blloku Lagjja e Re Bulqize 24,850,833 Njoftuar Fituesi 2AF ALBANIA GROUP & LIQENI VII 24,689,112.00
Qeverisja Vendore Himarė Rikonstruksioni i rruges Dhrale 6,663,338 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Rehabilitimi dhe riasfaltimi i rruges Cerkovine – Skrofotine - Trevllazer 46,542,895 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Vlorė Rehabilitimi dhe riasfaltimi i disa akseve rrugore ne qytetin e Vlores 58,333,333 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tropojė Blerje pako ushqimore emergjence Covid-19 3,500,000 Njoftuar Fituesi 3,456,250.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Rikonstruksion i rrjetit tė brėndshėm dhe tė jashtėm tė furnizimit me ujė tė qytetit tė Leskovikut 231,309,747 Njoftuar Fituesi Arkonstudio Shpk & 4 A-M Shpk 229904869.56
Qeverisja Vendore Tiranė Loti 3 Blerje lule sezonale 2,083,300 Njoftuar Fituesi Gjelbėrimi 2000 SHPK 2,012,800.00
Qeverisja Vendore Memaliaj Blerje dhe paketim te produkteve ushqimore, detergjent, sapun per familjet ne nevoje, ne kushtet e epidemise Covid-19 1,250,000 Njoftuar Fituesi 4 S 1,249,040.00
Qeverisja Vendore Pėrmet Sherbime riparime, mirembajtje automjetesh dhe pjese kembimi 2,029,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Berat Hartim projekti Rikualifikim Urban i Unazes se Re Berat 19,897,905 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Fier Blerje gjenerator per pajisjen e dezinfektimit te ambienteve publike ne Bashkine Fier 1,700,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Mirembajtje e kanaleve ujites ne Bashkine Kolonje, viti 2020 4,704,167 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kavajė Furnizimi me karburant 16,712,750 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e Sistemeve te Integruara te Informacionit te Bashkise Shkoder 7,144,989 Njoftuar Fituesi Endrit Xhina & Smart Processes sh.p.k 7,131,000.00
Qeverisja Vendore Fier Shėrbim interneti 2,122,856 Njoftuar Fituesi ALBTELECOM SHA 20,784.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A- Rikonstruksion rruge qytet, Lagjja Nr. 2 (Faza e II-te) 1,046,090 Njoftuar Fituesi C.E.C GROUP SHPK 875,746.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/ rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A - Rikonstruksion rruge qytet, Lagjja Nr. 2 (Faza e I-re) 785,606 Njoftuar Fituesi C.E.C GROUP SHPK 656,581.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/ rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A: Rikonstruksion Lagjja Nr. 1 (Faza e I-re) 534,386 Njoftuar Fituesi Tower SHPK 444,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/ rikualifikim Rruge Qytet dhe NJ.A,Sistemim asfaltim rruge ne NJ.A Rrethina 950,798 Njoftuar Fituesi HMK - Consulting 791,914.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/ rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A- Rikonstruksion rruge qytet, Lagjja 4 (Faza I) 1,202,164 Njoftuar Fituesi Tower SHPK 1,004,087.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/ rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A- Sistemim asfaltim rruge ne NJ.A Dajē, Berdice dhe Velipoje 953,004 Njoftuar Fituesi NOVATECH STUDIO 794,527.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Projektim per objektet: Rikonstruksion/ rikualifikim rruge qytet dhe NJ.A - Sistemim asfaltim rruge ne Nj.A Postribe" 366,679 Njoftuar Fituesi Tower SHPK 304,858.00
Qeverisja Vendore Belsh Sherbimi i pastrimit te qytetit te Belshit per 5 vite. 45,634,138 Njoftuar Fituesi KURORA SHPK 41,045,540.00
Qeverisja Vendore Kamėz Blerje pllaka varresh (kostume varresh) 377,483 Njoftuar Fituesi Fidije Nėrguti 370,037.00
Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz Blerje pako me ushqime per familjet ne nevoje, per emergjencen nga COVID-19 per Bashkine Fushe-Arrez 2,439,840 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 2,419,950.00
Qeverisja Vendore Vlorė Sherbimi i pastrimit per muajin maj ne qytetin e Vlores 17,449,924 Lidhur Kontrata "DUKA" 17,438,628.00
Qeverisja Vendore Himarė Ujesjellesi i Fshatit Terbac 82,922,375 Shpallur Procedura

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data