Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3096 26,084 135,608,308,516 19,499 116,404,515,309 102,399,079,722

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet kanalizimi ne Rrugen e Elbasanit 195,898,534 Njoftuar Fituesi G.P.G. COMPANY SHPK 155,107,113.00
Qeverisja Vendore Vlorė Furnizim vendosje matesash uji per vitin 2019 9,720,624 Njoftuar Fituesi STE-LA 2000 SHPK 9,531,724.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Trajtimi i qenve tė rrugės. 828,000 Lidhur Kontrata Best Frends ( Putrat ) 810,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i linjės se ujėsjellesit Ų 140 mm PE nga baseni i presionit nė Dajt deri nė depon e fshatit Ferraj 52,582,578 Njoftuar Fituesi 4 A -M SHPK 45,730,907.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i Depos me W-4000 m3 nė Partitar 17,417,495 Njoftuar Fituesi VIANTE Konstruksion 16,195,817.00
Qeverisja Vendore Roskovec Supervizion te objektit: “Rikonstruksion godine dhe ndertim palestre gjimnazi “Adem Vrapi” 1,164,660 Njoftuar Fituesi LENI-ING 1,024,240.00
Qeverisja Vendore Roskovec Supervizion te objektit: “Rehabilitim i pese kanaleve ne zonen e Sukut 967,639 Njoftuar Fituesi SELAS 885,797.00
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Mirembajtje mjetesh. 1,089,813 Njoftuar Fituesi "IL - AD" Company 934,020.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga "Kamilo Libardi 7,453,816 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK & V.A.S. Konstruksion 5526517.08
Qeverisja Vendore Tiranė “Rikualifikim i ambienteve tė impiantit Bovillė”. 214,972,613 Njoftuar Fituesi Ed Konstruksion SHPK 199921959.08
Qeverisja Vendore Vlorė Blerje bojra per printera e fotokopje 3,500,000 Njoftuar Fituesi Mond Office SHPK 2,902,600.00
Qeverisja Vendore Mallakastėr Ndertim shetitore nga shkolla Odisea deri te varrezat e qytetit 26,665,416 Lidhur Kontrata SHENDELLI SHPK 22,609,755.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Loti 2. Rikonstruksion i rruges se brendshme nga rruga Minatori’ deri te rruga Blerimi 2,696,864 Njoftuar Fituesi SARK SHPK 2,000,720.00
Qeverisja Vendore Prrenjas Loti 1. Rikonstruksion i rrugeve Muhamet Kadia lagjia e Spitalit, 2,949,120 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 2,010,394.00
Qeverisja Vendore Dibėr Blerje dru zjarri per nevojat e Bashkise Diber per vitin shkollor 2019-2020. 11,250,000 Lidhur Kontrata SALI VRENEZI 11,190,000.00
Qeverisja Vendore Pogradec Per nje shtese fondi tek objekti "Sistemim rruges blloku Gorice" 10,958,968 Njoftuar Fituesi REJ 3 10,953,640.00
Qeverisja Vendore Tiranė Ndertim rrjet ujesjellesi ne rruget "Bilal Xhaferri, Pjeter Budi, Sef Kosharja, Xhemal Kada, Xheladin Beqiri, Prengaje, Vojo Kushi, Vincens Prenushi, Sado Kosheno, Xhemal Dervishi, Mitat Frashri, Naim Frashri, Themistokli Germenji, Babrru Tirane 43,999,400 Njoftuar Fituesi ARB & TRANS-2010 39591618.15
Qeverisja Vendore Tiranė Permiresimi i matjeve te enteve private qe perdorin ujin si lende te pare" 99,902,997 Njoftuar Fituesi Integrated Technology Services - Energy 2 SRL 93970962.45
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet ujesjellesi Dn-426 mm, Dn-200mm ne rrugen "Xhanfize Keko 54,380,004 Njoftuar Fituesi Bami SHPK 50,406,959.00
Qeverisja Vendore Tiranė Bleje material elektrike dhe mekanike 1,999,984 Njoftuar Fituesi R&R KOMPANI 1,600,100.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion rrjet furnizimi me uje (nxjerrja nga puna e tubacioni Dn-219 mm celik, Dn-125 mm gize) Adresa: Rr."Shemsi Haka", "Ali Demi"," Idriz Dollaku" 29,619,620 Njoftuar Fituesi 2 T SHPK 27255704.49
Qeverisja Vendore Lushnje Sistemim Asfaltim I Rrugeve ne Fshatin Toshkez” 41,639,371 Njoftuar Fituesi LLAZO SHPK 37,055,359.00
Qeverisja Vendore Tiranė Vendosja e manometrave nė 25 pika kryesore tė rrjetit tė ujėsjellėsit. 14,971,415 Njoftuar Fituesi SENKA SHPK 14,573,984.00
Qeverisja Vendore Mat Marreveshje kuader, Blerje materiale te ndryshme ndertimi 3,333,300 Njoftuar Fituesi M U R A T I SHPK 3,295,300.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale kancelarie per nevojat e Bashkise dhe te Institucioneve te Varesise se Bashkise“(Blerje e perqendruar) 4,548,279 Njoftuar Fituesi InfoSoft Office 2,635,135.00
Qeverisja Vendore Patos “Blerje tumbino pėr bujqėsinė”. 1,698,270 Lidhur Kontrata Ilir Dervishaj 1,593,800.00 
Qeverisja Vendore Bulqizė Sherbimi me Roje private 25,226,666 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Gjirokastėr Dixhitalizimi i sherbimit per abonentet 7,500,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Lushnje Blerje Hipoklorit Natriumi dhe Hipoklorit Kalciumi 6,270,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Mirditė RIKONSTRUKSION DHE SISTEM NGROHJE,PALESTER DHE SISTEMIM AMBJENTI,SHKOLLA E MESME E BASHKUAR FAN, MIRDITE 60,143,671 Njoftuar Fituesi Kthella SHPK 58,853,322.00

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data