Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Rezultate pėrmbledhėse sipas njėsisė sė qeverisjes vendore

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
61 3096 26,084 135,608,308,516 19,499 116,404,515,309 102,399,079,722

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Ndertim stacion pompimi dhe rrjeti Ujesjellesit Kullaj 49,996,429 Njoftuar Fituesi ALB - KONSTRUKSION 39,176,125.00
Qeverisja Vendore Kamėz Ndertim KUN Rruget Kamez. 39,097,860 Lidhur Kontrata ARJEIL SHPK 36,776,400.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje karburant per vitin 2019 3,976,020 Lidhur Kontrata A&T - O L S I SHPK 3,976,020.00 
Qeverisja Vendore Korēė Projektim montim Kaldaje e plote me djeges linja e furnizimit me GNL. 1,600,000 Lidhur Kontrata ARTING 1,559,100.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 2: Blerje Kamion per Sherbimet Publike 2,500,000 Lidhur Kontrata DURO 2,300,000.00
Qeverisja Vendore Kolonjė Loti 1: Blerje Fadrome per Sherbimet Publike 3,600,000 Lidhur Kontrata DURO 3,300,000.00
Qeverisja Vendore Fier Shpim pusi dublant Nr 3 B Kafaraj 2,806,000 Lidhur Kontrata A.K.M 2,614,750.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Mbikqyrje punimesh ne objektin “Ndertim stacion pompimi dhe rrjeti Ujesjellesit Kullaj 945,000 Lidhur Kontrata ARENA MK 846,238.30 
Qeverisja Vendore Patos Blerje elektropompa per shoqerine Ujesjelles Kanalizime Patos. 2,249,546 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Elbasan Riparim dhe furnizim vendosje pjese kembimi automjete 2019 5,046,650 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i dyte: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikualifikimi i sheshit ne rrugen Irfan Tomini, me kend rekreativ 55,513 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Tiranė Loti i pare: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Rikualifikimi i sheshit rekreativ ne rrugen Belul Hatibi 66,521 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Librazhd Sherbimi i ruajtjes se objekteve me roje private 20,015,540 Njoftuar Fituesi Nazeri 2000 SHPK 19,836,259.90 
Qeverisja Vendore Tiranė Pjese kembimi per bicikleta 2,288,800 Njoftuar Fituesi A.K.M ALBANIAN INVESTMENT GROUP 1,831,440.00 
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Rikonstruksion sheshi lagjia "18 Tetori" Ura Vajgurore 30,574,691 Lidhur Kontrata Ergi SHPK & Inerti SHPK 29,998,925.00
Qeverisja Vendore Korēė Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare, Nuēi Naci, 3 kate shtese per palester 41,666,666 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 25,104,541.00 
Qeverisja Vendore Gjirokastėr SINJALISTIKE RRUGORE 5,164,114 Lidhur Kontrata Signs & Road Safety Solutions 4,068,045.00
Qeverisja Vendore Librazhd Rikonstruksion i Kanalit Gurakuq- Kuturman( Loti i I-re, ndertim i Sifonit te Madh). 27,045,000 Lidhur Kontrata BAJRAMI N SHPK 25958804.7
Qeverisja Vendore Gramsh Rikonstruksion i rrugeve ne Njesite Administrative 11,937,694 Njoftuar Fituesi RAFIN COMPANY SHPK & METEO SHPK 11,379,840.00
Qeverisja Vendore Dropull Pastrimi I kanalit ushqyes Aj jorgj- Vrisera Fshat , Vadites Bularat- Zervat dhe Dervician- Goranxi 1,823,903 Lidhur Kontrata MANE/S 1,820,900.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale pastrim ambienti 1,566,280 Njoftuar Fituesi ATLANTIK 3 1,372,850.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga Mukej. 1,917,123 Njoftuar Fituesi PE-VLA-KU SHPK 1,625,283.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Sistemim - Asfaltim i rrugeve te brendėshme, fshati Guri i Zi, (Rruga e Xhamise, Loti 1). 11,661,818 Njoftuar Fituesi SMO VATAKSI SHPK&SMO UNION SHPK 9,646,852.00
Qeverisja Vendore Lezhė Furnizim me artikuj ushqimore per kopshte, konvikte dhe cerdhe te bashkise Lezhe 15,476,608 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 15,343,999.00
Qeverisja Vendore Sarandė Blerje 2 automjete per nevojat e Shoqerise. 5,187,326 Lidhur Kontrata Arakopi & POWER INDUSTRIES 4016666.66666667
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga “Qazim Hoxha” 4,097,204 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 3,492,802.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga Cen Broja 6,381,106 Njoftuar Fituesi KADIA SHPK 6,062,007.00
Qeverisja Vendore Devoll Loti 2: “Pelet” 1,340,000 Njoftuar Fituesi SULOLLARI 1,139,200.00 
Qeverisja Vendore Gramsh Ndertim ujesjellesa ne NJA skenderbegas dhe NJA Lenie 6,249,173 Lidhur Kontrata BLERIMI SHPK 6,027,266.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje baze materiale(Stabilizant) 1,079,355 Njoftuar Fituesi ALB - KONSTRUKSION 881,250.00 

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data