Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Tiranė FUSHA SHPK 40 4,415,731,323 40 4,415,731,323 4,273,188,840

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit 8,815,389 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 8,758,037.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime pėr zhvendosjen e impiantit tė asfalto - betonit 2,498,795 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 2,486,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi i mikrohapesirave te gjelbra 4,100,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 4,079,632.00 
Qeverisja Vendore Tiranė Rehabilitimi i Bulevardit Zogu i-rė. 708,328,285 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 626,874,664.72 
Qeverisja Vendore Tiranė Memoriali i Holokaustit ne PMLAT (Ndertim Montim) 4,111,640 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 4,050,309.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime te Pastrimit dhe Gjelberimit ne sheshe mbi dhe nen toke dhe terminale 9,364,185 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 9254886.6
Qeverisja Vendore Tiranė Sherbime per pastrimin e koshave dekorative 24,500,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 24,445,500.00
Qeverisja Vendore Tiranė ” Shtesė Kontrate per objektin “Rikualifikimi Urban i Sheshit Skenderbej, Faza e I-rė”. 105,335,223 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 105,331,521.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikim i Lulishteve 7,900,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 7821009.6
Qeverisja Vendore Tiranė Asfaltimi i objekteve tė investimeve dhe mirėmbajtjes sė rrjetit UKT sha 14,885,745 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 13,147,050.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė Kontrate per objektin “Rikualifikimi Urban i Sheshit Skėnderbej, Faza e II-tė 195,688,660 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 195,668,660.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime pėr qeramarrje aparate dhe pajisje teknike, makineri etj 826,200 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 825,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė Kontrate per objektin“Ndėrtim parkim nėntokėsor, sheshi Skėnderbej”. 44,543,720 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 44,543,018.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shpenzime pėr Mirėmbajtjen e aparateve, pajisjeve teknike dhe veglave tė punės 16,660,000 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 16487208.6
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit nė sheshe mbi dhe nėn tokė dhe terminale 8,798,873 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 8568981.26
Qeverisja Vendore Tiranė Pėrmirėsimi i kapaciteteve tė prodhimit tė ujit nga ujėrat nėntokėsorė (puse) 9,890,000 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 9,800,847.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sistemim asfaltim dhe kthimi nė gjendjen fillestare tė segmenteve rrugore pas ndėrhyrjes nė rrjetin e Ujėsjellėsit dhe Kanalizimeve ne Qytetin e Tiranes pėr vitin 2017 15,073,326 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 14,727,930
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate: Shėrbim Pastrimi pėr sheshet mbi dhe nėn tokė dhe Terminalet 1,153,772 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 1,153,772.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbimi i Pastrimit tė Zonės Tirana IV 744,180,353 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 699000767.1
Qeverisja Vendore Tiranė Furnizim dhe vendosje drurė dekorativ nė zonėn industriale Kamėz - Kashar 278,192,684 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 277,135,600.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate : "Pastrimi i pjesės Perėndimore -2 tė Qytetit tė Tiranės" 26,771,506 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 26,769,150.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rrethime tė ndryshme (kangjella, gardhe tė ndryshme) 8,148,807 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 7,996,920.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate: "Pastrimi i pjesės Perėndimore 2 tė Qytetit tė Tiranės." 27,681,018 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 27,521,730.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate: “Ndėrtimi i kėmbėve tė Urės Menik mbi lumin Erzen” 2,567,525 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 2,567,525.00
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksioni i Amfiteatrit 39,944,942 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 39,510,821.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shėrbim Pastrimi pėr Sheshet mbi dhe nėn tokė dhe Terminalet 5,908,247 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 5,827,193.00
Qeverisja Vendore Tiranė Sistemim asfaltim dhe kthimi nė gjendjen fillestare tė segmenteve rrugore pas ndėrhyrjes nė rrjetin e Ujėsjellėsit dhe Kanalizimeve ne Qytetin e Tiranes 15,073,326 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 14,771,358.00
Qeverisja Vendore Tiranė Mjete dhe paisje te tjera teknike (stola, kosha) 33,259,700 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 33,120,000.00
Qeverisja Vendore Tiranė Shtesė kontrate pėr objektin“Pastrimi i pjesės Perėndimore - 2 Qytetit Tiranės" 19,298,414 Lidhur Kontrata +Shtesė FUSHA SHPK 19298414.1666667
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi Urban i Sheshit Skėnderbej, Faza e II-tė.
Financuar nga Fondi i Zhvillimit tė Rajoneve
979,884,648 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 978878878.78

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data