Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
39 51 68 6,238,854,826 67 6,125,187,826 5,480,679,539

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Rikualifikimi i Pazarit tė Ri (Markata e Mish-Peshkut, Restaurim i 4 objekteve dhe Rikonstruksion i fasadave pėrreth Sheshit Avni Rustemi dhe pajisjet) - Financuar nga Fondi I Zhvillimit te Rajoneve 166,894,676 Lidhur Kontrata SALILLARI SHPK 166,072,876
Qeverisja Vendore Korēė Qendra e kreativitetit - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 113,667,000 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Kolonjė Administrimi Financiar dhe Menaxherial i Bashkisė Kolonjė dhe Njėsive Administrative tė saj - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 10,366,700 Lidhur Kontrata INFOSOFT SYSTEMS 10,159,300
Qeverisja Vendore Urė Vajgurore Platforma ėeb GIS Bashkia Ura Vajgurore. Teknika te avancuara replikimi dhe mirembajtje te platformes ėeb GIS Bashkia Ura Vajgurore - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 13,333,300 Lidhur Kontrata S&T Albania SHPK & HELIUS SYSTEMS 13,000,000
Qeverisja Vendore Librazhd Ndertim i shkolles 9-vjecare, Fshati Gurakuq dhe Fshati Rinas - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 9,335,900 Njoftuar Fituesi BAJRAMI N SHPK 8,805,038
Qeverisja Vendore Peqin Rikualifikim Urban i Rruges hyrese Elbasan-Peqin dhe Unazes se qytetit te Peqinit - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 124,236,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate B-93 SHPK & BOSHNJAKU B SHPK & CAUSHI SHPK 113,863,559
Qeverisja Vendore Fier Riperteritje urbane e bulevardit Ramiz Aranitasi - Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 172,464,000 Lidhur Kontrata MODESTE SHPK– G.P.G.COMPANY SHPK 169,976,444
Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe Rikonstruksion shkolla 9-vjeēare Preke Gjoni Bajze - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 37,875,700 Lidhur Kontrata EVEREST SHPK 36,845,063
Qeverisja Vendore Poliēan Rikonceptim dhe Rikonstruksion i Hyrjes se Qytetit Polican - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 61,008,900 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 50,319,733
Qeverisja Vendore Mallakastėr Ndėrtim shkolle 9 vjeēare 2KT, Kalēeto dhe Kėnd Sportiv nė fshatin Panahor-Mallakastėr - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 49,018,200 Njoftuar Fituesi BOSHNJAKU SHPK 48,510,624
Qeverisja Vendore Skrapar Informimi online i qytetarit dhe biznesit per taksat vendore, nepermjet Implementimit te Sistemit te Taksave per Bashkine Skrapar dhe Njesite Administrative te saj, Infrastruktura mbeshtetese si dhe sherbimi i mirembajtjes - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 10,849,200 Lidhur Kontrata INFOSOFT SYSTEMS SHPK&Infosoft Business Solutions SHPK 10,353,000
Qeverisja Vendore Tiranė Sistemi i qendėrzuar pėr menaxhimin e hoteleve dhe taksave tė qėndrimit nė Bashkinė e Tiranės - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 60,800,000 Lidhur Kontrata COMMUNICATION PROGRESS 59,975,500
Qeverisja Vendore Kėlcyrė Rikualifikimi i Bllokut te Banesave dhe Fasadave pergjate Rruges Hyrese - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 58,676,800 Rishpallje me Lidhje Kontrate FYBEK - LEON KONSTRUKSION SHPK 58,510,833
Qeverisja Vendore Finiq Rehabilitim i rruges Dermish-Dhiver-Cerkovice - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 82,916,700 Lidhur Kontrata 4A-M SHPK 81,675,405
Qeverisja Vendore Mirditė Sistemim, Asfaltim i rrugės Kryqėzimi Autostradė – Rrėshen (Faza I), Bashkia Mirditė - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 124,792,000 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 123,958,465
Qeverisja Vendore Vau i Dejės Rikualifikim i qendres se qytetit, Faza I. Fondi Limit 104 166 678 leke nga te cilat 52 083 339 leke do te financohen per vitin 2016 - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 104,167,000 Lidhur Kontrata JUNIK SHPK 103,928,754
Qeverisja Vendore Roskovec Rikonstruksioni dhe Ndertim i Tualeteve brenda ambienteve shkollore nė Bashkinė Roskovec - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 11,458,300 Lidhur Kontrata ALUERA SHPK 10,563,407
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rivitalizimi Urban i Qendres se Qytetit Rrogozhine - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 124,997,000 Lidhur Kontrata COMPANY RIVIERA 2008 SHPK 124,986,479
Qeverisja Vendore Divjakė Rikonstruksion dhe shtese anesore e shkolles 9 vjecare, fshati Cerme – Shkumbin, Bashkia Divjake - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 72,805,300 Lidhur Kontrata
Qeverisja Vendore Pukė Rigjenerim i Shetitores Qendrore, Puke - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 96,654,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate ULEZA NDERTIMI SHPK 95,997,608
Qeverisja Vendore Shijak Rikualifikim i Sheshit tek lagja Lugina- Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 21,002,200 Lidhur Kontrata A.L-ASFALT 20,911,140
Qeverisja Vendore Mat Rehabilitim i Fasadave dhe Shesheve Qyteti Ulez (Faza permbyllese) - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 24,986,100 Lidhur Kontrata ULEZA NDERTIMI SHPK 20,682,650
Qeverisja Vendore Himarė Mirembajtje e Shkollave - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 1,263,080 Lidhur Kontrata ALUERA SHPK 1,255,262
Qeverisja Vendore Himarė Rikualifikim Urban i Sheshit te Lukoves - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 74,551,600 Rishpallje me Lidhje Kontrate TEA-D SHPK&NIKA SHPK 69,999,999
Qeverisja Vendore Maliq Rikonstruksion, Sistemim, Asfaltim i Rrugės Petrushė-Vreshtas - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 121,929,000 Lidhur Kontrata S I R E T A 2F SHPK - AGRI CONSTRUKSION SHPK - Artyka II SHPK 91,464,340
Qeverisja Vendore Roskovec Sistemim, Asfaltim i Rruges se fshatit Kurjan - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 123,572,000 Njoftuar Fituesi FUSHA SHPK 119,863,242
Qeverisja Vendore Roskovec Projekti Zhvillimor i Qendres Kuman, Bashkia Roskovec - Fianancuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 25,456,900 Lidhur Kontrata AJZBERG SHPK 24,000,000
Qeverisja Vendore Bulqizė Rikonstruksion i Shkollave te Njesise Administrative Shupenze - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 72,642,400 Lidhur Kontrata Ndregjoni SHPK 72,340,620
Qeverisja Vendore Delvinė Rijetesimi i sheshit te qendres Delvine - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 111,221,000 Lidhur Kontrata G.P.G. COMPANY SHPK 108,383,112
Qeverisja Vendore Kurbin Rikonstruksioni i Godines, Palestres e Terreneve Sportive te Shkolles se Mesme At Shtjefen Gjeēovi, Bashkia Kurbin - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve 130,000,000 Lidhur Kontrata SENKA SHPK&NDREGJONI SHPK&EGLAND SHPK 129,487,463

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data