Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 9 9 1,326,767,922 9 1,326,767,922 1,224,466,622

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranė Rikonstruksion i infrastrukturės rrugore tė bllokut qė kufizohet nga rruga ”Besa” – ”Siri Kodra” – ”Zenel Bastari” – ”Haki Rexhep Kodra” (pėrfshin dhe rrugėn tek Nish Kimike). 160,045,913 Lidhur Kontrata S I R E T A 2F SHPK & Artyka II SHPK 133,333,333.00
Qeverisja Vendore Elbasan Rehabilitimi urban i sheshit “Zaranika” dhe Bulevardi “Aqif Pasha” (segmenti nga Kryqezimi 1 Maji- Ura e Zaranikes) -Faza IV - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 111,922,111 Lidhur Kontrata AURORA KONSTRUKSION SHPK - BE-IS SHPK 119,220,882.00
Qeverisja Vendore Divjakė Rikonstruksion dhe zgjerim i rrugės Divjakė - Gėrmenj, Bashkia Divjakė - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 132,185,925 Lidhur Kontrata 125,294,848.00
Qeverisja Vendore Kavajė Unaza Lindore e Kavajės (Faza I) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 137,170,987 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 127,988,937.00
Qeverisja Vendore Tiranė Itenerare kėmbėsorėsh me pistė vrapimi dhe bicikletash nė Parkun e Liqenit Artificial. Burimi i financimit: Vėnė nė dispozicion nga Komiteti pėr Zhvillimin e Rajoneve 256,319,729 Lidhur Kontrata ALB-BUILDING SHPK & DELIA GROUP SHPK 197635665.74
Qeverisja Vendore Kuēovė Rikualifikimi Urban I lagjes Nr .1. Blloku 11 Janari Kuēovė - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 122,780,568 Lidhur Kontrata BESTA SHPK-SHKELQIMI 07 120,316,298.00
Qeverisja Vendore Roskovec Sistemim , asfaltim i rruges Suk 1 -Arapaj- Samatice - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 162,145,816 Lidhur Kontrata FUSHA SHPK 157217227.04
Qeverisja Vendore Fier Rehabilitim i fasadave dhe rikonstruksion i rrugės ”Rauf Nallbani” si dhe rrjetėzimi i hapėsirės sė terminalit tė autobuzave - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 119,200,956 Lidhur Kontrata A.L-ASFALT 118,674,808.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Rikonstruksion i Rrugėve tė Brendshme, tė Qytetit Rrogozhinė - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 124,995,917 Lidhur Kontrata Integrated Technology Services - HASTOĒI SHPK 124,784,623.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data