Open Procurement Albania

Investime pėr rikonstruksione nė ambientet e konviktit si dhe terrene sportive

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandė
Institucioni Prokurues Bashkia Sarande
Objekti i Tenderit Investime pėr rikonstruksione nė ambientet e konviktit si dhe terrene sportive
Nr. Reference REF-34062-11-14-2017
Vlera / Fondi Limit 3 477 398,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-11-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-11-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 24-11-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues JODY KOMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • JODY COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3,319,160
  Data e shpalljes sė fituesit 26-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3982992
  Data e lidhjes sė kontratės 23-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.39 - Dt.01-10-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data