Open Procurement Albania

Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
Objekti i Tenderit Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė
Nr. Reference REF-90149-10-16-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues T&C
Operator Ekonomik Kontraktues
 • T & C SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 838711
  Data e lidhjes sė kontratės 26-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Maliq REF-90149-10-16-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.02 - Dt.14-01-2019

  Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė
  Nr. Reference REF-90149-10-16-2018
  Vlera / Fondi Limit
  Lloji i Kontratės Publike Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
  Lloji i Procedurės Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje Kuadėr
  Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
  Data e Njoftimit tė Tenderit 17-10-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues T&C
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • T & C SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1243120
  Data e lidhjes sė kontratės 12/11/2019 00:00:00
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Maliq REF-90149-10-16-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.1 - Dt.13-01-2020

  Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė

  Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

  • Mungesė konkurrence
  • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė
  Nr. Reference REF-90149-10-16-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 762 157,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
  Data e Njoftimit tė Tenderit 17-10-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues 1
  Operatorė Konkurues T&C
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • T & C SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 758 829,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė
  Nr. Reference REF-85360-09-11-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 762 157,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 12-09-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-09-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 25-09-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullim i procedures pėr shkak tė mospublikimit tė Formularit tė Njoftimit tė Kontratės me REF-85360-09-11-2018 nė Buletinin Nr.37 datė 17.09.2018
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  "Shėrbim mirėmbajtje mjetet" Loti II "Sherbim mirembajtje eskavatore "

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit "Shėrbim mirėmbajtje mjetet" Loti II "Sherbim mirembajtje eskavatore "
  (Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj)
  Nr. Reference REF-82339-08-08-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 762 157,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 09-08-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 20-08-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Maliq REF-82339-08-08-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.36 - Dt.10-09-2018
  Vendim i Komitetit pėr Zhvillimin e Rajoneve nr. 10, datė 10.3.2016

  Loti 2: “Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė”

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit Loti 2: “Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė”
  Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar
  Nr. Reference REF-76739-06-27-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 762 157,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 28-06-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-07-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 09-07-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Maliq REF-76739-06-27-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.29 - DT.23-07-2018

  Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė
  Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar .
  Nr. Reference REF-63438-04-18-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 762 157,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 19-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 30-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Maliq REF-63438-04-18-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.18 - DT.07-05-2018

  LOTI 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
  Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
  Objekti i Tenderit LOTI 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė.
  Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 1 vjeēar.
  Nr. Reference REF-59894-03-30-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 762 157,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 03-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 13-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Maliq REF-59894-03-30-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.16 - DT.23-04-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data