Open Procurement Albania

Ambjente Sportive dhe Rikonstruksion i Shkolles se Mesme te Bashkuar "Shaban Sheshori" godina 1, Preze

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Ambjente Sportive dhe Rikonstruksion i Shkolles se Mesme te Bashkuar "Shaban Sheshori" godina 1, Preze
Nr. Reference REF-76925-06-28-2018
Vlera / Fondi Limit 41 063 240,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 30-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Senka Shpk
Shendelli Shpk
ELDA-VL Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SENKA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 41 170 942,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 49405130.4
  Data e lidhjes sė kontratės 04-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 180 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Te skualifikuar:
  1. “Shendelli” Shpk me nipt Nipt K07924803N me vlere te ofertes 35.554.288 leke pa tvsh.
  Mungojne pikat: 2.3.1.3.1; 2.3.3.5 ; 2.3.3.6; 2.3.3.9; 2.3.4.
  2. “ELDA-VL” me nipt K67106202W
  Nuk ka paraqit oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.17-09-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data