Open Procurement Albania

Loti III - Blerje bojėra

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Institucioni Prokurues Bashkia Patos
Objekti i Tenderit Loti III - Blerje bojėra
Nr. Reference REF-80313-07-23-2018
Vlera / Fondi Limit 552 070,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 03-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 03-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues SPEKTRI SHPK
Arben Nebiu
TRINITY TRADE COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRINITY TRADE COMPANY
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 478 960,00
  Data e shpalljes sė fituesit 17-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 574752
  Data e lidhjes sė kontratės 04-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1. Shoqėria “SPEKTRI” SHPK, Vlera sipas preventivit 495,970 lekė pa TVSH.
  Nuk plotėson kriterin e vecant tė kualifikimit , kontrata e furnizimi ose autorizim nga prodhuesi , te shoqeruar me ISO 9001:2015, pasi ISO ėshtė e pa pėrkthyer dhe e pa noterizuar .
  2. Arben Nebiu , Vlera sipas preventivit 379.000 lekė pa TVSH.
  Nuk plotėson kriterin e vecantė tė kualifikimit punė e ngjashme, pasi faturat e paraqitura nuk kanė asnjė ngjashmėri me objektin e prokuruar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.33 - DT.20-08-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.17-09-2018

  Loti III-Blerje bojera.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
  Institucioni Prokurues Bashkia Patos
  Objekti i Tenderit Loti III-Blerje bojera.
  Nr. Reference REF-77170-06-29-2018
  Vlera / Fondi Limit 552 070,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 02-07-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-07-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 12-07-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.30 - DT.30-07-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data