Open Procurement Albania

Blerje shėrbimi pėr projektin Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės,

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje shėrbimi pėr projektin Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės,
Nr. Reference REF-82297-08-07-2018
Vlera / Fondi Limit 1 243 193,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 20-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues LIZARD
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LIZARD
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 150 208,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1380249.6
  Data e lidhjes sė kontratės 13-09-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.36 - Dt.10-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.17-09-2018

  Blerje shėrbimi pėr projektin "Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės".

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
  Objekti i Tenderit Blerje shėrbimi pėr projektin "Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės".
  Nr. Reference REF-80833-07-26-2018
  Vlera / Fondi Limit 1 243 193,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-07-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-08-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 06-08-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.32 - DT.13-08-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data