Open Procurement Albania

Sistemim Asfaltim Rruga Fshati Dolna Gorica (Faza I)

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Pustec
Institucioni Prokurues Bashkia Pustec
Objekti i Tenderit Sistemim Asfaltim Rruga Fshati Dolna Gorica (Faza I)
Nr. Reference REF-81484-07-31-2018
Vlera / Fondi Limit 5 916 568,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Vashtėmia SHPK
Artyka II SHPK
Aldok SHPK
Sark SHPK
Murati SHPK
Shendėlli SHPK
Boshnjaku B SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Artyka II SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 982 433,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4778920
  Data e lidhjes sė kontratės 11-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 40 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marre pergjigje me vendim te K.P.P. nr. 776/2018 ne datė 15.11.2018 .
  U skualifikuan:

  1) Operatori ekonomik “ Vashtėmia ” SHPK :
  - Oferta e paraqitur nga operatoi ekonomik ėshtė anomalisht e ulėt dhe e pa argumentuar .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.47 - Dt.26-11-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.17-12-2018
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data