Open Procurement Albania

Blerje baze materiale

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Blerje baze materiale (Stabilizant)
Nr. Reference REF-84150-08-29-2018
Vlera / Fondi Limit 577 187,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Alb-Konstruksion
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB - KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 574 925,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 689910
  Data e lidhjes sė kontratės 08-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka patur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.39 - Dt.01-10-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.41 - Dt.15-10-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data