Open Procurement Albania

Grumbullimi i vendburimeve ujore per furnizimin me uje te fshatit Berzeshte, Bashkia Prrenjas.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
Objekti i Tenderit Grumbullimi i vendburimeve ujore per furnizimin me uje te fshatit Berzeshte, Bashkia Prrenjas.
Nr. Reference REF-87526-09-27-2018
Vlera / Fondi Limit 10 134 523,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 28-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues Zdravo
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ZDRAVO
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 10 106 439,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 12127726.91
  Data e lidhjes sė kontratės 12-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.43 - Dt.29-10-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018

  Grumbullimi i vendburimeve ujore pėr furnizimin me ujė tė fshatit Bėrzeshtė, Bashkia Prrenjas, Qarku Elbasan.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Prrenjas
  Institucioni Prokurues Bashkia Prrenjas
  Objekti i Tenderit Grumbullimi i vendburimeve ujore pėr furnizimin me ujė tė fshatit Bėrzeshtė, Bashkia Prrenjas, Qarku Elbasan.
  Nr. Reference REF-85555-09-12-2018
  Vlera / Fondi Limit 10 134 523,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 13-09-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-09-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 24-09-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk eshte paraqitur asnje oferte breanda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.39 - Dt.01-10-2018
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data