Open Procurement Albania

Blerje zjarrefikese per sherbimin e MZSH-se

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Institucioni Prokurues Bashkia Belsh
Objekti i Tenderit Blerje zjarrefikese per sherbimin e MZSH-se
Nr. Reference REF-90936-10-22-2018
Vlera / Fondi Limit 3 208 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 05-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues TIMAK SHPK
ZEQIRI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TIMAK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 190 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-12-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3828000
  Data e lidhjes sė kontratės 18-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:

  1. ”ZEQIRI”SHPK :
  Pėr arsye se dokumentacion administrativ-ligjor si dhe teknik kualifikues i paraqitur nuk ėshtė i plotė dhe i saktė si ėshtė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.24-12-2018

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data