Open Procurement Albania

GODINA E SHERBIMIT TE QYTETAREVE, PUNIME SHTESE.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditė
Institucioni Prokurues Bashkia Mirdite
Objekti i Tenderit GODINA E SHERBIMIT TE QYTETAREVE, PUNIME SHTESE.
Nr. Reference REF-03476-01-10-2019
Vlera / Fondi Limit 16 215 743,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues KEVIN CONSTRUKSION
AVDULI
LIQENI VII
SHPRESA-AL
TTA ALBA LAM
VIANTE KONSTRUKSION
VLLAZNIA NDERTIM IS
ULEZA NDERTIM
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ULEZA NDERTIMI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 15 993 212,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 19191854
  Data e lidhjes sė kontratės 16-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 15.04.2019.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. KEVIN CONSTRUKSION shpk, :
  • Dokumentacioni i punimeve te ngjashme nuk eshte i plote.
  • Shtojca per disponimin e makinerive eshte e parregullt.
  • Mungojne certifikata ISO 9001-2015, ISO 39001 -2012 per prodhimin ose furnizimin e materialeve.

  2. AVDULI shpk, :
  • Mungon ekstrakti i QKB dhe statusi aktiv.
  • Mungon vertetimi per shlyerjen e detyrimeve tatimore.
  • Mungojne certifikata ISO 9001-2015, ISO 39001 -2012 per prodhimin ose furnizimin e materialeve.

  3. LIQENI VII shpk:
  • Mjeku i shoqerise eshte me kontrate individuale, jo noteriale.
  • Taksat vendore nuk jane te plota sipas adresave te shoqerise dhe ushtrimit te aktivitetit.

  4. SHPRESA-AL shpk, :
  • Objekti i prokurimit nuk eshte i pasqyruar ne ekstraktin e shoqerise.
  • Mungojne certifikatat ISO 9001-2015, ISO 39001 -2012 per prodhimin ose furnizimin e materialeve.

  5. TTA ALBA LAM shpk, :
  • Mungon vertetimi i shlyerjes se detyrimeve te energjise elektrike.

  6. VIANTE KONSTRUKSION shpk, :
  • Punimet e ngjashme nuk plotesojne kerkesat e DST.
  • Mungon deklarata e kontratave te lidhura ose ne proces.
  • Shtojca per disponimin e makinerive eshte plotesuar ne menyre jo korrekte.
  7. VLLAZNIA NDERTIM IS shpk, :
  • Mungon ekstrakti i QKB me statusin aktual.
  • Kontrata me mjekun e shoqerise eshte individuale, jo noteriale.
  • Mungojne ISO 9001-2015 dhe 39001-2012 per prodhimin ose furnizimin e materiale.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.27-05-2019
  Projekti

  Godina e sherbimit per qytetaret-Punime shtese, Rreshen

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mirditė
  Institucioni Prokurues Bashkia Mirdite
  Objekti i Tenderit Godina e sherbimit per qytetaret-Punime shtese, Rreshen
  Nr. Reference REF-96023-11-26-2018
  Vlera / Fondi Limit 16 215 743,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 27-11-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-12-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 28-12-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk ėshtė paraqitur asnjė ofertė brenda afateve kohore.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.01 - Dt.07-01-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data