Open Procurement Albania

Asfaltimi i rruges tek ofiēina, fshati Rranxa

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vau i Dejės
Institucioni Prokurues Bashkia Vau Dejes
Objekti i Tenderit Asfaltimi i rruges tek ofiēina, fshati Rranxa
Nr. Reference REF-05137-01-25-2019
Vlera / Fondi Limit 6 666 667,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 07-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues SHPRESA- AL SHPK
2 N SHPK
KEVIN CONSTRUKSION SHPK
KUPA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Shpresa-Al SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6,443,070
  Data e shpalljes sė fituesit 01-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7731684
  Data e lidhjes sė kontratės 04-03-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 14 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhtėm :

  1. Shoqėria “KUPA” sh.p.k:
  Nuk ka paraqitur dokumentet e mėposhtme tė kėrkuara sipas Dokumenteve Standarte tė Tenderit.
  • Nuk plotėson kushtin 2.3 Pėr kapacitetin teknik, Pika 7.
  • Nuk plotėson kushtin 2.3 Pėr kapacitetin teknik, Pika 4.
  • Nuk plotėson kushtin 2.3 Pėr kapacitetin teknik, Pika 5.

  2. Shoqėria “2 N” sh.p.k :
  Nuk ka paraqitur dokumentet e mėposhtme tė kėrkuara sipas Dokumenteve Standarte tė Tenderit.
  • Nuk plotėson kushtin 2.3 Pėr kapacitetin teknik, Pika 2.
  • Nuk plotėson kushtin 2.3 Pėr kapacitetin teknik, Pika 4.
  • Nuk plotėson kushtin 2.3 Pėr kapacitetin teknik, Pika 5.
  • Mungon license e shoqerise per transport.
  • Mungon Grafiku i Punimeve.

  3. Shoqėria “KEVIN CONSTRUKSION” sh.p.k :
  Nuk ka paraqitur dokumentet e mėposhtme tė kėrkuara sipas Dokumenteve Standarte tė Tenderit.
  • Nuk plotėson kushtin 2.2. Pėr kapacitetin ekonomik dhe financiar, Pika 4.
  • Nuk plotėson kushtin 2.3 Pėr kapacitetin teknik. Pika 5.
  • Mungon liēensė e shoqerisė pėr transport.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit Nr.09 - Dt.04-03-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.11-03-2019
  Projekti

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data