Open Procurement Albania

Loti 7 Mbikqyrje e punimeve ne objektin Ndėrtim i Rrjetit KUZ Rruga e Vromit Ahmetaq, Njėsia Administrative Prezė, Bashkia Vorė.

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Vorė
Institucioni Prokurues Bashkia Vore
Objekti i Tenderit Loti 7 Mbikqyrje e punimeve ne objektin Ndėrtim i Rrjetit KUZ Rruga e Vromit Ahmetaq, Njėsia Administrative Prezė, Bashkia Vorė.
Nr. Reference REF-05635-01-30-2019
Vlera / Fondi Limit 767 662,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-02-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-02-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues TOWER
Studio Service K-SA
B-VAAL ENGINEERING
Novatech Studio
M.A.K Studio
Civil Cons & Nord
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Tower SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 708 611,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 850333
  Data e lidhjes sė kontratės 15-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės Afati do te jete nga data e lidhjes se kontrates se sipermarrjes per objektin kryesor deri ne perfundimin e objektit.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Tė Skualifikuar:

  1. M.A.K Studio :
  Oferta e paraqitur eshte nen vleren minimale te percaktuar nga kjo VKM dhe si e tille nuk justifikon ofrimin e sherbimi.

  2. Civil Cons & Nord :
  Oferta e paraqitur eshte nen vleren minimale te percaktuar nga kjo VKM dhe si e tille nuk justifikon ofrimin e sherbimi.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.30-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data