Open Procurement Albania

Loti nr. 1 Ushqime Koloniale

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastėr
Institucioni Prokurues Agjencia e Mireqenies dhe Kujdesit Social Gjirokaster
Objekti i Tenderit Loti nr. 1 Ushqime Koloniale
Nr. Reference REF-08904-02-18-2019
Vlera / Fondi Limit 862 325,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 05-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Sofia Myftari
Gezim Sino
Mifeel
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SOFIA MYFTARI
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 631 925,00
  Data e shpalljes sė fituesit 29-03-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-10-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Mifeel Sh.P. K:
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur as edhe nje bilanc .
  • Operatori ekonomik ka paraqitur vertetim te xhiros mesatare vetem per vitin 2018.
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur Certifikate te sistemit te Menaxhimit te sigurise Ushqimore
  • Operatori ekonomik nuk ka paraqitur aktin higjeno –sanitar te ambjentit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data