Open Procurement Albania

Rruga (Oslo Drenove Altaridemo loti I)

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamėz
Institucioni Prokurues Bashkia Kamez
Objekti i Tenderit Rruga (Oslo Drenove Altaridemo loti I).

Fondi limit : 31,666,004(tridhjetė e njė milion e gjashtėqind e gjashtėdhjetė e gjashtėmijė e katėr)lekė pa tvsh, vėnė nė dispozicion nga buxheti i Bashkisė Kamėz pėr vitin 2019, miratuar me VKB Nr. 150, datė 19.12.2018 “Pėr mirat imin e programit buxhetor afat mesėm 2019 – 2021 dhe detajimin e buxhet it tė Bashkisė sė Kamzės pėr vit in 2019”.
Nr. Reference REF-09710-02-20-2019
Vlera / Fondi Limit 31 666 004,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 25-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues ALMO KONSTRUKSION Company Riviera 2008 SHPK
BE-IS SHPK
Liqeni VII SHPK
SIRETA 2 F SHPK
KTHELLA SHPK
Kacdedja SHPK
INERTI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALMO KONSTRUKSION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 26 893 660,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 32272392
  Data e lidhjes sė kontratės 21-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 76 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. “INERTI”shpk :
  • Autobitumatrice me targe AA673RE, eshte mjet qe eshte deklaruar ne objekt tjeter.
  • Kontratat e ngjashme nuk permbushin kriteret e kerkuara ne DST
  • Nuk eshte paraqitur dokumentacion per eskavatoret me goma
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.27-05-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data