Open Procurement Albania

Projektim per objektet: Rikonstruksion Rruge Qytet Faza II

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Institucioni Prokurues Bashkia Shkoder
Objekti i Tenderit Projektim per objektet: Rikonstruksion Rruge Qytet Faza II
Nr. Reference REF-11187-02-28-2019
Vlera / Fondi Limit 2 599 600,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 11-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues ZENIT&CO SHPK
C.E.C Group SHPK
LENI-ING sh.p.k & Angerba SHPK
NOVATECH STUDIO SHPK
A & E ENGINEERING SHPK
LORENCO & CO SHPK
InfraKonsult SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • C.E.C GROUP SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 174 004,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-04-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2608804.8
  Data e lidhjes sė kontratės 18-04-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Ka ofertues te skualifikuar.

  1- ” NOVATECH STUDIO”sh.p.k. :
  -Oferta nuk eshte detajuar sipas shtojces nr.10 .

  2- ” A & E ENGINEERING”sh.p.k. :
  -Oferta nuk eshte detajuar sipas shtojces nr.10 .

  3- ” ZENIT&CO”sh.p.k. :
  -Nuk ploteson piken 7,kapaciteti teknik te dst “Operatori ekonomik ofertues nė pėrllogaritjen e ofertės duhet ti referohet njoftimit tė bėrė me Nr. 5585 Prot. datė 25.07.2017 tė Agjensisė sė Prokurimit Publik ”Rekomandim mbi mėnyrėn e pėrcaktimit tė tarifave minimale tė specifikuara nė Vendimin e Kėshitllit tė Ministrave Nr.354 datė 11.05.2016 ”Pėr miratimin e manualit tė tarifave pėr shėrbime nė planifikim territori, projektim, mbikėqyrje dhe kolaudim”.

  4- ” LORENCO & CO”sh.p.k. :
  -Oferta nuk eshte detajuar sipas shtojces nr.10 .

  5- ” LENI-ING”sh.p.k. :
  -Oferta nuk eshte detajuar sipas shtojces nr.10 .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.30-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data