Open Procurement Albania

FURNIZIM DHE VENDOSJE SINJALISTIKE RRUGORE 2019

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Mungesė konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me njė konkurrent tė vetėm. Ligji shqiptar i lejon kėto lloj procedurash. Shpesh kėto procedura mė shumė se mungesė konkurrence nė treg shfaqin opsione tė formulimit tė kritereve dhe afateve pėr dorėzim dokument nė favor tė njė kompanie tė paramenduar klienteliste. Kėto tendera meritojnė tė konsiderohen tė ekspozuara dhe me risk.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Nderrmarrja Rruga Durres
Objekti i Tenderit FURNIZIM DHE VENDOSJE SINJALISTIKE RRUGORE 2019
Nr. Reference REF-13740-03-15-2019
Vlera / Fondi Limit 12 480 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-03-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 18-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues IDK-Konstruksion
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IDK – Konstruksion
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 355 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 14826240
  Data e lidhjes sė kontratės 20-05-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa NUk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data