Open Procurement Albania

Sherbim i mirembajtjes dhe pastrimit te rrugeve nga debora

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukės
Institucioni Prokurues Bashkia Kukes
Objekti i Tenderit Sherbim i mirembajtjes dhe pastrimit te rrugeve nga debora
Nr. Reference REF-41794-10-31-2019
Vlera / Fondi Limit 12 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-12-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 04-12-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Duke filluar nga data e lidhjes se kontrates deri me datė 31.03.2020 .
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk ploteson kriteret e percaktuara ne DST.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.51 - Dt.23-12-2019

  Mirembajtje dhe pastrim i rrugeve nga debora

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kukės
  Institucioni Prokurues Bashkia Kukes
  Objekti i Tenderit Mirembajtje dhe pastrim i rrugeve nga debora
  Nr. Reference REF-36431-09-19-2019
  Vlera / Fondi Limit 12 500 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 20-09-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-10-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 24-10-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Duke filluar nga data 15.11.2019 deri me datė 31.03.2020.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.44 - Dt.04-11-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data