Open Procurement Albania

Blerje bileta per transport ajror per Stamboll, Turqi dhe Lubjane, Slloveni .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tirane
Objekti i Tenderit Blerje bileta per transport ajror per Stamboll, Turqi dhe Lubjane, Slloveni .
Nr. Reference REF-37619-09-30-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-09-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-09-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ITT - IDEAL TRAVEL & TOURS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 262 565,00
  Data e shpalljes sė fituesit 30-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data