Open Procurement Albania

Blerje Kancelarie

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Ndermarrja e Ujitjes dhe Kullimit
Objekti i Tenderit Blerje Kancelarie
Nr. Reference REF-42719-11-08-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 08-11-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-11-2019
Data e mbajtjes se tenderit 11-11-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LIBRARI DYRRAHU
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 299,000
  Data e shpalljes se fituesit 11-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data