Open Procurement Albania

Blerje copmplete corcafe jastek dhe batanije

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Elbasan
Institucioni Prokurues Qendra Ekonomike e Arsimit Bashkia Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje copmplete corcafe jastek dhe batanije
Nr. Reference REF-42781-11-08-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Blerje me Vlerė tė Vogėl
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NOART
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 278,600
  Data e shpalljes sė fituesit 12-11-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data