Open Procurement Albania

Pastrim i rrugëve dhe kazanëve të mbeturinave

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhë
Objekti i Tenderit Pastrim i rrugëve dhe kazanëve të mbeturinave deri më 31 Dhjetor 2015 brenda shtrirjes territoriale të njësise administrative Balldre
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 518 525,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA -2007 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 518 220,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 621864
  Data e lidhjes se kontrates 01-10-2015
  Kohezgjatja e kontrates 25 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.40 -Dt.12-10-2015
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.40 -Dt.12-10-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data