Open Procurement Albania

Furnizim me Produkte Ushqimore për Kopshte, Konvikte dhe Çerdhe për vitin 2016

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Lezhë
Institucioni Prokurues Bashkia Lezhë
Objekti i Tenderit Furnizim me Produkte Ushqimore për Kopshte, Konvikte dhe Çerdhe për vitin 2016
Nr. Reference REF-26155-02-29-2016
Vlera / Fondi Limit 5 509 790,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 01-03-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-03-2016
Data e mbajtjes se tenderit 14-03-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Leka 2007 - Flem SHPK & Malaj SHPK & Ardian Zalli
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA -2007 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 5 196 930,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-03-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6236316
  Data e lidhjes se kontrates 25-03-2016
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit të Kontratës
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data