Open Procurement Albania

Shërbimi i pastrimit të mjediseve të brendshme dhe të jashtme të Departamentit te Administrates Publike

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues Departamenti i Administrates Publike
Objekti i Tenderit Shërbimi i pastrimit të mjediseve të brendshme dhe të jashtme të Departamentit te Administrates Publike
Nr. Reference REF-89928-03-12-2021
Vlera / Fondi Limit 2 563 344,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 16-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-03-2021
Data e mbajtjes se tenderit 26-03-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues 1) "CLEAN FAST" SH.P.K.
2) "PASTRIME SILVIO" SH.P.K.
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CLEAN FAST
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 498 745,23
  Data e shpalljes se fituesit 08-04-2021
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates Nga lidhja e kontratës/ kontratave deri në plotësimin e nevojave të autoritetit kontraktor, në bazë të marrëveshjes kuadër me afat 24 muaj.
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka Ofertues të skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-89928-03-12-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data