Open Procurement Albania

Loti 4: Sigurimi kasko i mjeteve motorike

Autoritet Prokurues Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara
Institucion Kontraktues
Objekti i Tenderit Loti 4: Sigurimi kasko i mjeteve motorike
Nr. Reference REF-91641-03-29-2021
Vlera / Fondi Limit 1 387 401,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 30-03-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 22-04-2021
Data e mbajtjes se tenderit 22-04-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Autoriteti kontraktor / Autoritetet kontraktore, të cilat do të lidhin marrëveshjen kuadër: Agjencia e Blerjeve të Përqendruara në emër dhe për llogari të:
  - Repartit Nr.6630, Tiranë
  - Qendrës së Shërbimeve dhe Administrimit të Mjeteve të Transportit, Tiranë (QSHAMT)
  - Policisë Ushtarake, Tiranë
  - Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza (QSUT)
  - Drejtorisë Vendore të Policisë, Durrës
  - Drejtorisë Vendore të Policisë, Elbasan
  - Drejtorisë Vendore të Policisë, Korcë
  - Komandës së Forcave Ajrore, Tiranë
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Agjencia Shtetërore e Prokurimeve të Përqëndruara REF-91641-03-29-2021
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit

  MBESHTETES
  logo_amb_suedeze.png

  Databaza është pjesë e projektit “Open Data, Access and Transparency over sectors expose to Risk of Corruption ” mbështetur financiarisht nga The Swedish International Development Cooperation Agency Sida.

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data